Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 43-330) Wilamowice • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W drodze do pracy w Wilamowicach twoja turbina uległa awarii i planujesz oddać ją do regeneracji? Skieruj się w takim razie w Wilamowicach do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie oferta regeneracji zawiera: demontaż, diagnostykę, czyszczenie, regenerację i montaż turbiny, co jest dużą wygodą dla klientów serwisu.


Co w przypadku uszkodzonej turbosprężarki w Wilamowicach?

Samo miasto Wilamowice położone jest w granicach województwa śląskiego, w powiecie bielskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Wilamowice. Powierzchnia, jaką zajmują Wilamowice to około 10,4 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3000 osób. Pierwsza osada została tu założona w XIII wieku, pierwsze wzmianki na temat Wilamowic pochodzą z roku 1326, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało dopiero w roku 1818.

Do zabytków Wilamowic zalicza się: drewniane i murowane domy z wieku wybudowane w wieku XIX, kapliczki z XIX wieku, kamieniczki na rynku i kościół w stylu neogotyckim wybudowany w XX wieku.

Przez samo miasto Wilamowice nie przebiega żadna większa droga, a najbliższa znacząca droga to krajowa numer 52 (Bielsko-Biała → KętyWadowice → Głogoczów).

Jeśli jeszcze wahasz się, czy wybrać do regeneracji turbiny w Wilamowicach, to warto też wspomnieć o tym, że serwis pracuje tylko na nowych oryginalnych częściach prosto od producenta, przywraca turbinom fabryczne osiągi i udziela rocznej gwarancji na zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów. Oferta serwisu regeneracji turbosprężarek w Wilamowicach jest tak atrakcyjna, że mało kto decyduje się tu na opcję zakupu i wymiany turbiny na nową. Cennik dla klientów serwisu w Wilamowicach został zamieszczony w tabeli poniżej i zawiera szacowane koszty za regenerację turbiny.

Turbosprężarka po przygotowaniu na stole pracowniczym z Wilamowic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wilamowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wilamowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wilamowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wilamowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wilamowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wilamowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wilamowice)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Wilamowicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wilamowic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wilamowic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
43-330 Wilamowice Ignacego Paderewskiego WIL01G 49.914001/19.152500 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.