Localizations image

Regeneracja turbosprężarek • Naprawa turbin • ul. Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera (kod pocztowy 04-454) • Warszawa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Jak na osiedlu Stary Rembertów przy ulicy Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera można naprawić turbiny?

Turbosprężarkę w Warszawie można wyremontować w zakładzie zajmującym się regeneracją układów doładowania przy ulicy Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera albo zadzwonić i ustalić wysyłkę naszym kurierem.

W jaki sposób odbywa się regeneracja turbin w dzielnicy Stary Rembertów w pracowniach przy ulicy Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera?

 • Wysyłamy turbinę pocztą albo dostarczamy turbinę do zakładu zajmującego się regeneracją.
 • Układy doładowania są rozbierane a następnie informujemy Klienta o uszkodzeniach turbosprężarek.
 • Systemy doładowania są poddawane weryfikacji na specjalnym sprzęcie.
 • Turbosprężarki czyści się i naprawia na wysokiej klasy stacjach probierczych.
 • Po zrekonstruowaniu skuteczności pracy turbo odsyłamy do zleceniodawcy.

Jaka jest cena regeneracji turbiny w dzielnicy Stary Rembertów w firmach przy ulicy Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera?

Koszt regeneracji turbosprężarek związany jest od stopnia uszkodzenia elementu. Sprawdzenie turbosprężarek jest za darmo.

W jaki sposób przywieźć turbo do pracowni regeneracji w dzielnicy Stary Rembertów w laboratoriach na ulicy Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera?

Najlepszym sposobem jest turbosprężarkę wysłać do firmy regeneracji turbosprężarek w Warszawie z pomocą kuriera jakiego możemy dla Państwa umówić niemniej jednak naturalnie zachęcamy do odwiedzin w pracowni gdzie będzie można sprawdzić jak przebiega regeneracja turbosprężarek.

Które turbiny można poddawać regeneracji na osiedlu Stary Rembertów w laboratoriach na ulicy Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera?

Praktycznie wszystkie typy turbosprężarek mogą być poddane testom w tym:
 • Turbiny bez VTG,
 • Turbosprężarki ze zmienną geometrią,
 • Doładowania Bi i Twin turbo.

Jakie są sygnały defektu układów doładowania które istnieje możliwość by regenerować na osiedlu Stary Rembertów w przedsiębiorstwach na ulicy Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera?

Typowe oznaki niesprawności turbo to:
 • wyraźnie słabsza moc,
 • wzrost emisji sadzy,
 • wzrost zużycia paliwa,
 • falowanie obrotów silnika,
 • niemożność rozruchu silnika.

Z jakiego powodu opłaca się postawić na laboratoria w dzielnicy Stary Rembertów w przedsiębiorstwach przy ulicy Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera oraz naszą stronę?

Warto wykorzystać nasze usługi gdyż:
 • Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju,
 • Możemy poszczycić się autoryzacjami największych producentów na tynku,
 • Nasza kadra szkolona była w największych ośrodkach szkoleniowych w Europie, a nasz sprzęt to dedykowane maszyny,
 • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe,
 • Nasze ceny są konkurencyjne,
 • Wykorzystujemy jedynie oryginalne części.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w warsztatach przy ulicy Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera w Warszawie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki - warsztaty ul. Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera w Warszawie, Stary Rembertów 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych pracownie przy ul. Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera w Warszawie, Stary Rembertów 318 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych - warsztaty przy ul. Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera w Warszawie, Stary Rembertów 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - ul. Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera w Warszawie, Stary Rembertów 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki (robocizna + części) (warsztaty na ul. Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera w Warszawie, Stary Rembertów 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (dzielnica Stary Rembertów, ulica Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Możliwość nadania turbosprężarki z ulicy Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera z paczkomatu

Jeśli nie możesz spotkać się z kurierem w godzinach odbioru paczek, na ulicy Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera w Warszawie jest paczkomat z którego można skorzystać aby nadać turbo do regeneracji.
wojewodztwo powiat miasto dzielnica ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mazowieckie warszawski zachodni 05-077 Warszawa Stary Rembertów Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera POP-REM1 52.260040/21.162970 Wyszukaj
Mazowieckie warszawski zachodni 05-077 Warszawa Stary Rembertów Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera WAW108A 52.258900/21.160570 Wyszukaj

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.