Localizations image

Osiedle Stara Ochota • Ulica Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały (kod pocztowy 02-324) • Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek i turbin w Warszawie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czy w dzielnicy Stara Ochota na ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały wyczyszczę turbosprężarki?

Turbosprężarki w Warszawie można zregenerować w pracowniach regeneracji z województwa mazowieckiego turbin na ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały albo przedzwonić oraz ustalić wysyłkę kurierem.

Jak odbywa się remont turbo w dzielnicy Stara Ochota w laboratoriach przy ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały?

 • Odbieramy turbinę pocztą albo dostarczamy turbinę do serwisu regeneracji.
 • Układy doładowania są sprawdzane podczas rozbiórki po czym dzwonimy z informacją o uszkodzeniach turbo.
 • Turbiny są weryfikowane na stołach probierczych.
 • Elementy naprawiamy i regenerujemy na profesjonalnych urządzeniach.
 • Po zregenerowaniu parametrów turbiny odsyłamy do zleceniodawcy.

Ile kosztuje naprawa turbin w dzielnicy Stara Ochota w pracowniach przy ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały?

Opłata za usługę regeneracji turbiny związany jest od stopnia uszkodzenia turbiny. Sprawdzenie turbin jest za darmo.

Jak najlepiej przywieźć turbiny do zakładu regeneracji na osiedlu Stara Ochota w pracowniach na ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały?

Najlepiej jest turbinę przesłać do pracowni w Warszawie z pomocą kuriera jakiego możemy Państwu zamówić ale rzecz jasna namawiamy do wizyty osobiście w przedsiębiorstwie gdzie będzie można sprawdzić w jaki sposób przebiega naprawa turbiny.

Jakie turbosprężarki można regenerować na osiedlu Stara Ochota w firmach przy ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały?

W zasadzie wszystkie turbosprężarki można poddawać regeneracji w tym:
 • Turbosprężarki tradycyjne,
 • Turbosprężarki o zmiennej geometrii VTG,
 • Układy turbosprężarek wielosprężarkowe jak BiTurbo i TwinTurbo.

Jakie można wymienić oznaki awarii turbosprężarek które da się naprawiać na osiedlu Stara Ochota w przedsiębiorstwach na ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały?

Charakterystyczne oznaki uszkodzenia turbo to:
 • ograniczenie osiągów,
 • wzrost emisji sadzy,
 • wzrost poboru paliwa,
 • skoki obrotów silnika,
 • niemożność rozruchu silnika.

Z jakiego powodu opłaca się wybrać firmy na osiedlu Stara Ochota w pracowniach przy ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały oraz nasz serwis?

Warto wybrać nasze usługi ponieważ:
 • Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju,
 • Posiadamy autoryzację największych producentów części samochodowych,
 • Nasze stoły probiercze i stacje diagnostyczne to sprzęt dedykowany przez producenta, zaś kadra należy do najlepszych w kraju,
 • Wszystkie zregenerowane turbosprężarki mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów,
 • Mamy bardzo atrakcyjne ceny,
 • Pracujemy jedynie z oryginalnymi częściami zamiennymi.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w warsztatach przy ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały w Warszawie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki - warsztaty ul. Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały w Warszawie, Stara Ochota 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych pracownie przy ul. Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały w Warszawie, Stara Ochota 285 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych - warsztaty przy ul. Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały w Warszawie, Stara Ochota 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - ul. Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały w Warszawie, Stara Ochota 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki (robocizna + części) (warsztaty na ul. Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały w Warszawie, Stara Ochota 399 złotych do ok. 560 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin (dzielnica Stara Ochota, ulica Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Możliwość nadania turbosprężarki z ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały z paczkomatu

Jeśli nie możesz spotkać się z kurierem w godzinach odbioru paczek, na ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały w Warszawie jest paczkomat z którego można skorzystać aby nadać turbo do regeneracji.
Miasto Województwo Powiat Dzielnica/osiedle Numer paczkomatu Współrzędne GPS LINK
05-077 Warszawa
Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały
Mazowieckie warszawski zachodni Stara Ochota WAW78A Pokaż na mapie Wyszukaj

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas:

+48609707060
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.