Localizations image

Naprawa turbin i regeneracja turbosprężarek na ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” (kod pocztowy 04-125) na osiedlu Grochów-Południowy z Warszawy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Gdzie na osiedlu Grochów-Południowy przy ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” zregeneruję turbinę?

Turbiny w Warszawie można zregenerować w pracowniach regeneracji z województwa mazowieckiego turbin przy ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” jak również przedzwonić i uzgodnić podjęcie przesyłki kurierem.

Jak przebiega naprawa układów doładowania na osiedlu Grochów-Południowy w pracowniach na ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”?

 • Nadajemy turbiny firmą kurierską bądź przywozimy turbosprężarkę do pracowni regeneracji.
 • Układy doładowania są sprawdzane podczas rozbiórki a następnie kontaktujemy się informując o uszkodzeniach turbosprężarek.
 • Układy doładowania są weryfikowane na specjalnej maszynie.
 • Części czyści się i naprawia na wyznaczonych do tego przyrządach.
 • Po odnowieniu możliwości systemów doładowania odsyłamy do kontrahenta.

Jaka jest cena naprawy turbo w dzielnicy Grochów-Południowy w laboratoriach na ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”?

Opłata za usługę remontu turbo związany jest od uszkodzeń elementu. Weryfikacja turbosprężarek jest za darmo.

Jak najlepiej przywieźć turbosprężarki do pracowni na osiedlu Grochów-Południowy w pracowniach na ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”?

Najlepszym sposobem jest turbinę przesłać do zakładu regeneracji w Warszawie kurierem którego możemy Państwu zamówić ale naturalnie zapraszamy do osobistej wizyty w pracowni gdzie jest możliwość aby przyjrzeć się jak odbywa się czyszczenie turbin.

Które turbiny można poddawać regeneracji na osiedlu Grochów-Południowy w firmach przy ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”?

W zasadzie wszystkie typy turbosprężarek można poddawać testom w tym:
 • Turbiny bez VNT,
 • Turbosprężarki ze zmienną geometrią VNT,
 • Systemy doładowania szeregowych i równoległych.

Jakie można wymienić objawy niesprawności turbo które da się naprawiać w dzielnicy Grochów-Południowy w firmach na ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”?

Standardowe oznaki awarii turbosprężarki to:
 • spadek osiągów,
 • zwiększone dymienie,
 • wzrost poboru paliwa,
 • skoki obrotów silnika,
 • brak możliwości odpalenia auta.

Czemu warto wybrać zakłady na osiedlu Grochów-Południowy w przedsiębiorstwach przy ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” oraz nasz serwis?

Polecamy wykorzystać naszą ofertę bo:
 • Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju,
 • Mamy autoryzację producentów części jak Bosch czy Melett,
 • Nasze stoły probiercze i stacje diagnostyczne to sprzęt dedykowany przez producenta, zaś kadra należy do najlepszych w kraju,
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji,
 • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna,
 • Wykorzystujemy jedynie oryginalne części.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w warsztatach przy ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” w Warszawie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki - warsztaty ul. Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” w Warszawie, Grochów-Południowy 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych pracownie przy ul. Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” w Warszawie, Grochów-Południowy 285 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych - warsztaty przy ul. Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” w Warszawie, Grochów-Południowy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - ul. Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” w Warszawie, Grochów-Południowy 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki (robocizna + części) (warsztaty na ul. Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” w Warszawie, Grochów-Południowy 399 złotych do ok. 560 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin (dzielnica Grochów-Południowy, ulica Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Możliwość nadania turbosprężarki z ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” z paczkomatu

Jeśli nie możesz spotkać się z kurierem w godzinach odbioru paczek, na ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” w Warszawie jest paczkomat z którego można skorzystać aby nadać turbo do regeneracji.
Miasto Województwo Powiat Dzielnica/osiedle Numer paczkomatu Współrzędne GPS LINK
05-077 Warszawa
Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”
Mazowieckie warszawski zachodni Grochów-Południowy WAW68A Pokaż na mapie Wyszukaj
05-077 Warszawa
Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”
Mazowieckie warszawski zachodni Grochów-Południowy WAW173AP Pokaż na mapie Wyszukaj

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas:

+48609707060
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.