Localizations image

Wyszukaj mechaników na ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” (kod pocztowy 03-984) w Warszawie • osiedle Gocław

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.25

W jakiej pracowni regeneracji na osiedlu Gocław przy ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” można zregenerować turbiny?

Turbo w Warszawie można wyremontować w zakładzie zajmującym się regeneracją systemów doładowania na ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” albo zatelefonować i uzgodnić odbiór firmą kurierską.

Jak odbywa się naprawa turbosprężarek na osiedlu Gocław w laboratoriach na ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”?

 • Odbieramy turbiny kurierem lub przywozimy turbinę we własnym zakresie.
 • Układy doładowania są weryfikowane podczas rozbiórki po czym dzwonimy z informacją o zakresie uszkodzeń turbosprężarki.
 • Systemy doładowania są poddawane weryfikacji na przeznaczonych do tego stanowiskach testowych.
 • Turbosprężarki czyścimy i regenerujemy na przeznaczonych do tego przyrządach.
 • Po przywróceniu możliwości systemów doładowania przekazujemy do klienta.

Jaka jest cena czyszczenia turbosprężarek na osiedlu Gocław w przedsiębiorstwach na ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”?

Opłata za usługę naprawy turbo zależny jest od stopnia uszkodzenia turbosprężarki. Weryfikacja turbo przeprowadzamy bezpłatnie.

Jak najlepiej przywieźć turbosprężarkę do firmy zajmującej się regeneracją w dzielnicy Gocław w firmach na ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”?

Najlepiej jest turbosprężarkę wysłać do pracowni w Warszawie usługą kurierską którego możemy dla Państwa umówić aczkolwiek oczywiście namawiamy do wizyty osobiście w firmie gdzie będzie można sprawdzić w jaki sposób przebiega proces czyszczenia turbosprężarek.

Jakie turbo można poddawać regeneracji w dzielnicy Gocław w laboratoriach przy ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”?

Zasadniczo wszystkie typy turbin można poddawać renowacji w tym:
 • Turbosprężarki konwencjonalne,
 • Turbosprężarki ze zmienną geometrią,
 • Układy doładowania Bi i Twin turbo.

Jakie są oznaki awarii systemów doładowania jakie można regenerować w dzielnicy Gocław w laboratoriach przy ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”?

Klasyczne objawy usterki turbosprężarki to:
 • spadek osiągów,
 • czarny dym z wydechu,
 • zwiększone zużycie paliwa,
 • skoki obrotów silnika,
 • unieruchomienie pojazdu.

Dlaczego warto wybrać firmy na osiedlu Gocław w pracowniach przy ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” i nasz serwis?

Warto wykorzystać nasze usługi gdyż:
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju,
 • Możemy pochwalić się autoryzacją największych na rynku producentów części,
 • Posiadamy najnowocześniejsze dedykowane maszyny oraz świetnie wyszkoloną kadrę,
 • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części,
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny,
 • Używamy tylko oryginalnych części.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w warsztatach przy ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” w Warszawie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki - warsztaty ul. Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” w Warszawie, Gocław 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych pracownie przy ul. Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” w Warszawie, Gocław 285 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych - warsztaty przy ul. Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” w Warszawie, Gocław 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - ul. Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” w Warszawie, Gocław 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki (robocizna + części) (warsztaty na ul. Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” w Warszawie, Gocław 399 złotych do ok. 560 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin (dzielnica Gocław, ulica Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Możliwość nadania turbosprężarki z ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” z paczkomatu

Jeśli nie możesz spotkać się z kurierem w godzinach odbioru paczek, na ulicy Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” w Warszawie jest paczkomat z którego można skorzystać aby nadać turbo do regeneracji.
Miasto Województwo Powiat Dzielnica/osiedle Numer paczkomatu Współrzędne GPS LINK
05-077 Warszawa
Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”
Mazowieckie warszawski zachodni Gocław WAW72A Pokaż na mapie Wyszukaj

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas:

+48609707060
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.