Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 68-219) Tuplicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miejscowość o nazwie Tuplice a opcja regeneracji turbin samochodowych? Dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek szybko odnajdziecie zakład mechaniczny, w którym bez problemu uda Ci się zregenerować turbosprężarkę. Miejscowość Tuplice usytuowana jest na terytorium województwa lubuskiego, w powiecie żarskim, w gminie Tuplice, której omawiana wioska jest siedzibą. Od roku 1975 do roku 1998 Tuplice administracyjnie należały do województwa zielonogórskiego. Liczba mieszkańców dla Tuplic wynosi 1500 osób.


Tuplice a regeneracja turbin samochodowych? 

Na terenie wsi Tuplice sytuują się następujące zabytki, wpisane do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa na listę zabytków, są to: dom szachulcowy na ulicy Świerczewskiego z 1726 roku, linia kolejowa z 1858 roku oraz dworzec z 1871 roku. Przez piękne rejony Tuplic przebiega ważna droga wojewódzka o numerze 294 (Trzebiel → Tuplice → Jasień). Co w przypadku uszkodzenia turbosprężarki na którejś z dróg znajdującej się w Tuplicach? Wówczas najlepszym rozwiązaniem problemu będzie udanie się do najbliższego warsztatu, gdzie dokonują regeneracji turbin. W Tuplicach mieści się autoryzowany serwis samochodowy, w którym znajdują się specjalistyczne sprzęty oraz maszyny znanej firmy Schenck. Do każdego naprawionego mechanizmu turbo w Tuplicach klienci otrzymują wydruk dwunastomiesięcznej gwarancji. Warto też wiedzieć, że w Tuplicach istnieje możliwość załatwienia naprawy oraz remontu turbo poprzez kuriera DPD, ponieważ tutejszy zakład mechaniczny współpracuje z firmą kurierską DPD.

Cennik z wykazem cen za poszczególne usługi dla Tuplic to jest za: regenerację, remont, naprawę, czyszczenie oraz wyważanie turbosprężarek i turbin samochodowych znajdą Państwo w poniżej umieszczonej, pod artykułem tabelce.

Turbosprężarka przed demontażem na stole pracowniczym z Tuplic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Tuplicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Tuplicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Tuplicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Tuplic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Tuplice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Tuplicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Tuplice)

Opis

Loader

W Tuplicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Tuplic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Tuplic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
68-219 Tuplice 9 Maja TPC01N 51.672199/14.827940 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.