Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 36-001 Trzebownisku • Wyszukaj najlepszy warsztat z Trzebowniska

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Czy na terenie miejscowości Trzebownisko w województwie podkarpackim uda się Wam zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę samochodową? Tak w miejscowości Trzebownisko ekspresowo naprawicie swoje turbo dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek. Miejscowość Trzebownisko zlokalizowana jest na terenie województwa podkarpackiego, w powiecie rzeszowskim, w gminie Trzebownisko. Wieś o nazwie Trzebownisko zamieszkuje 2498 osób. W latach od 1975 do 1998 miejscowość Trzebowniska administracyjnie należała do województwa rzeszowskiego.


Szybka i tania regeneracja turbo w Trzebownisku

Przez miejscowość Trzebowniska przebiega ciąg ważnej drogi wojewódzkiej o numerze 878 (Stobierna → Jasionka → Trzebownisko → Rzeszów → Tyczyn → Dylągówka). W związku z obecnością w Trzebownisku tak istotnej drogi codziennie jej drogami i uliczkami przejeżdża ogromna liczba samochodów osobowych oraz ciężarowych, a z kolei w tych pojazdach znajdujemy zwykle obecność turbosprężarki. Czym właściwie jest często wspominana przez kierowców turbosprężarka? A zatem jest to maszyna wirnikowa złożona z dwóch podstawowych elementów, czyli z turbiny oraz sprężarki, które osadzone są na wspólnym wałku. Niestety często dochodzi do różnego rodzaju awarii jednego lub drugiego elementu, lecz w Trzebownisku nie trzeba się martwić o znalezienie specjalisty od turbin. We wsi Trzebowniska mechanicy doskonale radzą sobie z turbosprężarką każdej firmy. Co więcej, na każde zregenerowane turbo udzielają dwunastomiesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

W razie awarii turbiny warto skorzystać z usług znajdującego się w Trzebownisku warsztatu, który jest w stanie w pełni przywrócić fabryczne osiągi i parametry naszym turbinom. Cennik za regenerację, remont, czyszczenie oraz wyważanie turbosprężarek samochodowych znajduje się w poniżej zamieszczonej tabelce.

Turbosprężarka przed montażem u fachowców w Trzebownisku

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Trzebownisku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Trzebownisku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Trzebowniskiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Trzebowniska 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Trzebownisko 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Trzebownisku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Trzebownisko)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Trzebownisku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Trzebowniska do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Trzebowniska turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
36-001 Trzebownisko Trzebownisko 946 TBW463 50.077942/22.038219 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.