Localizations image

Kod 82-103 Stegna – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Stegnie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca w Stegnie do regeneracji uszkodzonej turbiny? Nasz serwis poleca w Stegnie wybrać się do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji zarówno turbin, jak i innych podzespołów do diesla. Do warsztatów i pracowni w całej Polsce i Stegnie trafia coraz więcej uszkodzonych turbin, co poniekąd wynika z niewłaściwego użytkowania auta. Na szczęście usługa regeneracji daje nowe życie w większości przypadków uszkodzone turbiny.


Czy w Stegnie można zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę?

Jeśli chodzi o wieś Stegna, to jest ona położona w granicach województwa pomorskiego, w powiecie nowodworskim, w gminie Stegna, której wieś jest siedzibą. Wieś Stegna leży na Żuławach Wiślanych, nad Zatoką Gdańską i posiada przystań morską dla rybaków. Liczba mieszkańców wsi Stegna to około 2300 osób. Jednym z zabytków wsi Stegna jest kościół parafialny pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa wybudowany w drugiej połowie XVII wieku na fundamentach starego kościoła. W kościele tym, co roku odbywa się Międzynarodowy festiwal Organowy.

Przez wieś Stegna przebiega droga wojewódzka numer 501 (Gdańsk →Przejazdowo → Mikoszewo → Krynica MorskaNowa Karczma) oraz droga wojewódzka numer 502 (Nowy Dwór Gdański → Stegna).

Autoryzowany warsztat regeneracji turbosprężarek w Stegnie posiada najwyższej klasy maszyn do regeneracji turbin, a proces regeneracji przeprowadzany jest ut przy pomocy nowych oryginalnych części, co zapewnia przywrócenie turbinie fabrycznych osiągów. Oferta warsztatu w Stegnie to oczywiście diagnosty, a czyszczenie i regeneracja, ale również roczna gwarancja na zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów. Cennik dla klientów warsztatu w Stegnie wraz z kosztami za regenerację znajduje się poniżej.

Układ doładowania przed oddaniem do klienta u specjalistów z Stegny

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Stegnie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Stegnie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Stegną 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Stegny 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Stegna 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Stegnie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Stegna)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Stegnie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Stegny do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Stegny turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
82-103 Stegna Powstańców Warszawy STN01A 54.329971/19.115040 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.