Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Ryjewie (kod 82-420)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca do regeneracji uszkodzonej turbiny w Ryjewie? Polecamy skierować się w Ryjewie do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny przed regeneracją przechodzą proces szczegółowej diagnostyki. Do warsztatu w Ryjewie najczęściej trafiają turbiny uszkodzone z powodu niewłaściwego użytkowania i eksploatacji auta, niektóre z przyczyn awarii to: brak oleju, zanieczyszczenia w oleju, uszkodzenie ciałem obcym lub brak smarowania, a wtedy uszkodzeniu mogą ulec koło kompresji lub zmienna geometrii.


Warsztat w Ryjewie a problem z uszkodzoną turbosprężarką

Jeśli chodzi o samą wieś Ryjewo, to jest ona położona w granicach województwa pomorskiego, w powiecie kwidzyńskim, w gminie Ryjewo, której to wieś jest siedzibą. Wieś leży nad rzeką Wisłą i w odległości 10 kilometrów od Kwidzyna. Liczba mieszkańców wsi Ryjewo to około 2900 osób. Do zabytków wsi Ryjewo zaliczyć można sanktuarium Świętej Rodziny wybudowane na początku XX wieku w stylu neogotyckim, kościół pod wezwaniem Błogosławionego Michała Kozala wybudowany w roku 1895 oraz gospodarstwo menonickie z 1779 roku.

Przez wieś Ryjewo biegnie droga wojewódzka numer 607 (Gurcz → Jałowiec → Ryjewo → Sztumska Wieś), wojewódzka numer 525 (Ryjewo → Janowo) oraz wojewódzka numer 608 (Ryjewo → Klecewko), a dodatkowo obok wsi biegnie droga krajowa numer 55 (Nowy Dwór GdańskiMalborkKwidzyn → Grudziądz → Stolno).

Na drogach wsi Ryjewo nie brakuje aut, a w tym diesli, niestety turbiny z diesli coraz częściej trafiają do warsztatów z powodu różnych uszkodzeń. Warsztat w Ryjewie może poszczycić się posiadaniem w swojej kadrze najlepszych fachowców od regeneracji turbo oraz specjalistyczne maszyny do regeneracji. Dodatkowo regeneracja w warsztacie w Ryjewie przeprowadzana jest tylko przy użyciu odpowiednich maszyn do regeneracji oraz nowych oryginalnych części, co zapewnia najlepszy efekt finalny regeneracji i pozwala na przywrócenie turbinie fabrycznych osiągów. Oferta warsztatu regeneracji turbosprężarek w Ryjewie opiera się na: demontażu, diagnostyce, regeneracji, montażu, a także na wyważaniu turbo. Cennik warsztatu w Ryjewie wraz z kosztami za naprawy i regenerację znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po serwisie na stole w pracowni z Ryjewa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Ryjewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Ryjewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Ryjewem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ryjewa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ryjewo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Ryjewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ryjewo)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Ryjewie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Ryjewa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Ryjewa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
82-420 Ryjewo Osiedle Leśne Mikołaja Kopernika RYJ855 53.844978/18.960430 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.