Localizations image

Gdzie w (05-820) Regułach zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Szukasz miejsca regeneracji turbin we wsi Reguły na Mazowszu? Z pomocą serwisu Regeneracja Turbosprężarek szybko i skutecznie pozbędziesz się problemu uszkodzonej turbosprężarki. Teraz powiemy kilka słów na temat samej wsi Reguły. Zatem miejscowość o nazwie Reguły sytuuje się w obrębie województwa mazowieckiego, w powiecie pruszkowskim, w gminie Michałowice. Od 1 stycznia 2013 roku wieś Reguły jest siedzibą gminy Michałowice. Liczba mieszkańców dla Reguł wynosi 1569 osób. Na przełomie lat 1975/1998 miejscowość Reguły należała administracyjnie do województwa warszawskiego.


Miejsce regeneracji turbin w Regułach 

Przez rejony miejscowości Reguły przebiega droga wojewódzka o numerze 719 (Warszawa → PruszkówŻyrardów → Kamion). Drogami Reguł przejeżdża ogrom aut, najwięcej samochodów osobowych z wyposażanymi wewnątrz turbosprężarkami. A skoro turbosprężarka to i niestety możliwość napotkania wszelakiego rodzaju problemów, takich jak na przykład: urwanie lub połamanie łopatek, rysy na wałku, skorodowanie siłownika i tym podobne. Z każdą awarią dotyczącą turbiny potrafią sobie świetnie poradzić na szczęście mechanicy z Reguł. W Regułach mieści się zakład mechaniki samochodowej, w którym dokonuje się następujących zabiegów: regeneracja, remont oraz czyszczenie turbin, wyważanie turbosprężarek, wymiana zmiennej geometrii. Ważny jest fakt, że w Regułach świadczy się usługi kurierskie i polegają one na tym, że kurierzy odbierają od klientów zepsute turbiny, następnie dostarczają je do mechaników, po czym naprawiona przez specjalistę turbosprężarka wraca do klienta.

Cennik za wspomniane wcześniej usługi dotyczące przywrócenia pierwotnych parametrów oraz osiągów turbo znaleźć możemy w poniżej umieszczonej tabelce. W razie pytań co do regeneracji turbo w Regułach możecie zadzwonić do serwisu pod wskazany w lewym dolnym rogu strony numer telefonu.

Układ turbodoładowania po naprawie w profesjonalnym serwisie w Regułach

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Regułach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Regułach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Regułami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Reguł 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Reguły 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Regułach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Reguły)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Regułach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Reguł do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Reguł turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-820 Reguły Powstańców Warszawy WAW110AP 52.162601/20.856010 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.