Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Piechowicami (kod pocztowy 58-573) i w Piechowicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W drodze do pracy w Piechowicach twoja turbina uległa awarii i chcesz ją zregenerować? Kieruj się do pracowni regeneracji turbosprężarek w Piechowicach. Tu pracownia regeneruje każdą turbinę i w każdym stanie, a na przyszłość zaleca dbać o prawidłowy poziom oleju i jego dobrą jakość oraz czystość, a na pewno wpłynie to na dłuższe życie turbiny.


Profesjonalna regeneracja turbin w mieście Piechowice

Samo miasto Piechowice położone jest w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim, nad rzeką Kamienną. Gminy sąsiadujące z miastem Piechowice to: Jelenia Góra, Stara Kamienica, Szklarska Poręba. Piechowice zostały założone na przełomie wieku XIII i wieku XIV, natomiast prawa miejskie uzyskały dopiero w roku 1967. Nazwa miasta Piechowice zmieniała się na przestrzeni wieków osiem razy. Powierzchnia Piechowic to około 43,2 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6400 osób.

Przez Piechowice przebiegają drogi wojewódzkie i krajowe takie jak: wojewódzka 366 (Piechowice → Kowary) oraz droga krajowa numer 3 (ŚwinoujścieNowa Sól → Lubin → Legnica → Bolków → Jelenia Góra → Jakuszyce).

Najcenniejsze zabytki Piechowic to: pensjonat „Uroczysko” z roku 1890, kolejowa wodociągowa wieża ciśnień z roku 1909, zespół pałacowy z XVII wieku, pałac barokowy nad Kamienną z 1725 roku, kościół filialny pod wezwaniem Bożego Ciała w stylu późnogotyckim wybudowany w drugiej połowie XIV wieku. W Piechowicach około 70 procent to użytki leśne, z czego część należy do Karkonoskiego Parku Narodowego. Turystyka w mieście funkcjonuje bardzo dobrze również ze względu na dużą ilość szlaków turystycznych PTTK, znajduje się tu również Wodospad Szklarki i Śnieżne Kotły. W Piechowicach oprócz turystyki bardzo dobrze rozwija się przemysł lekki i usługi.

Jeśli szukasz miejsca do regeneracji turbiny w Piechowicach, to pamiętaj, że najlepszą jakoś usług i najlepsze ceny znajdziesz w pracowni regeneracji turbosprężarek w Piechowicach. Cennik dla miasta Piechowice znajduje się poniżej.

Układ doładowania przed pakowaniem w specjalistycznej pracowni w Piechowicach

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Piechowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Piechowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Piechowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Piechowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Piechowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Piechowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Piechowice)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Piechowicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Piechowic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Piechowic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
58-573 Piechowice Piechowice Dolne Kryształowa PIE01N 50.848282/15.601050 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.