Localizations image

32-720 Nowy Wiśnicz • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Nowego Wiśnicza

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja i naprawa turbin w mieście Nowy Wiśnicz dostępna od ręki i w najlepszej cenie. Wszystko to w Nowym Wiśniczu w autoryzowanym warsztacie regeneracji turbosprężarek. Oferta warsztatu w Nowym Wiśniczu opiera się na regeneracji turbin przy użyciu nowych oryginalnych części, oczywiście po uprzedniej diagnostyce i czyszczeniu.


Gdzie zregenerować turbinę w Nowym Wiśniczu?

Samo miasto Nowy Wiśnicz położone jest w granicach województwa małopolskiego, w powiecie bocheńskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Nowy Wiśnicz. Powierzchnia Nowego Wiśnicza to około 5 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2770 osób. Pierwsze wzmianki o Nowym Wiśniczu pochodzą z XII wieku, a prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1616 za sprawą starań Stanisława Lubomirskiego, które miasto utraciło w roku 1934 i na powrót odzyskało dopiero w roku 1995.

Najcenniejsze zabytki miasta Nowy Wiśnicz to przede wszystkim: zespół kościoła parafialnego pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z 1620 roku, kapliczka przydrożna świętego Jane Nepomucena drewniana z drugiej połowy XVIII wieku, zespół klasztorny karmelitów z XVII wieku, zespół zamkowy z XVI wieku, ratusz miejski, sąd z XX wieku. Dodatkowo miasto nowy Wiśnicz leży na terenie Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego.

Przez Nowy Wiśnicz przebiega droga wojewódzka numer 965 (LimanowaBochnia → Świniary).

Dodatkowe atuty autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek w Nowym Wiśniczu, to roczna gwarancja na zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów oraz możliwość wysyłki i odbioru turbiny za pomocą kuriera lub paczkoamtu, który można wyszukać poniżej. Cennik dla miasta Nowy Wiśnicz wraz z kosztami za regenerację znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed montażem w autoryzowanym serwisie w Nowym Wiśniczu Przesłane przez klienta z Nowego Wiśnicza turbo do regeneracji

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nowym Wiśniczu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nowym Wiśniczu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Nowym WIśniczem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Nowego Wiśnicza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nowy Wiśnicz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nowym Wiśniczu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nowy Wiśnicz)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Nowym Wiśniczu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Nowego Wiśnicza do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Nowego Wiśnicza turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
32-720 Nowy Wiśnicz Miejskie Pola Jana Matejki NOW108 49.913078/20.455259 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.