Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Niepruszewie (kod 64-320)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Posiadasz auto z zepsutą turbosprężarką w Niepruszewie i wymaga ona regeneracji? W takim razie zachęcamy do skorzystania z usług specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Niepruszewie. Tutaj każda turbina przed regeneracją przechodzi proces szczegółowej diagnostyki, następnie czyszczenia no i oczywiście pełnej regeneracji. Do procesu regeneracji używane są tu specjalistyczne maszyny, jak i nowe oryginalne części prosto od producenta.


Profesjonalna regeneracja i naprawa turbin w pracowni w Niepruszewie

Jeśli chodzi o samą wieś Niepruszewo, to jest ona położona w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie poznańskim, w gminie Buk. Liczba mieszkańców wsi Niepruszewo to około 1380 osób. Historia wsi Niepruszewo sięga XV wieku, a w roku 1580 wieś należała do powiatu poznańskiego województwa poznańskiego. Zabytkami wsi Niepruszewo są: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Wawrzyńca w stylu gotyckim wybudowany w roku 1580 z kaplicą i małym cmentarzem przykościelnym oraz pałac z pięknym parkiem z pierwszej połowy XIX wieku.

Przez wieś Niepruszewo można przejechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 307 (Poznań → BukOpalenica → Bukowiec), która prowadzi do autostrady A2 (Świecko → SłubiceNowy Tomyśl → Poznań → WrześniaSłupca → Konin → Koło → Łódź → ŁowiczSkierniewiceGrodzisk MazowieckiPruszków → Warszawa → Mińsk Mazowiecki → Siedlce → Biała Podlaska → Kukuryki).

Uszkodzona turbosprężarka to dosyć poważny problem, zwłaszcza że ceny nowego podzespołu to koszt rzędu kilku tysięcy złotych, dlatego też opcja regeneracji jest o wiele częściej wybierana wśród klientów pracowni. Regeneracja to usługa o wiele tańsza, co spowodowane jest tym, że w procesie regeneracji pomijany jest korpus turbiny, który w procesie produkcji jest najdroższy, ponieważ musi on być wykonany z wytrzymałych materiałów, tak aby turbina mogła działać nawet w najtrudniejszych warunkach. Oferta specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Niepruszewie to: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja. Ceny, jakie oferuje pracownia w Niepruszewie za usługę regeneracji turbiny, znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania przed demontażem u fachowców w Niepruszewie Przywrócona do pierwotnej sprawności turbina samochodowa przesłana z Niepruszewa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Niepruszewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Niepruszewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Niepruszewem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Niepruszewa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Niepruszewo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Niepruszewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Niepruszewo)

Opis

Loader

W Niepruszewie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Niepruszewa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Niepruszewa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
64-320 Niepruszewo Poznańska NPW01N 52.387169/16.604071 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.