Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 63-910) Miejska Górka • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jadąc przez Miejską Górkę, turbina w twoim aucie uległa awarii i wymaga wymiany lub regeneracji? Ze swojej strony polecamy opcję regeneracji w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Miejskiej Górce. Związane jest to z tym że pracownia używa do regeneracji tylko nowych i oryginalnych części prosto od producenta, specjalistycznych maszyn do regeneracji i daje na zregenerowaną turbinę dwunastomiesięczną gwarancję. Ważnym aspektem jest też to, że regenerowanym turbinom przywraca się fabryczne osiągi, dlatego też nie wiele różnią się one od turbiny nowej.


Pracownia w Miejskiej Górce i regeneracja turbosprężarek?

Jeśli chodzi o miasto Miejska Górka, to jest ono położone w województwie wielkopolskim, w powiecie rawickim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Miejska Górka. Obszar miasta Miejska Górka to około 3 kilometry kwadratowe, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3260 osób. Najstarsze ślady osadnictwa na terenie miasta pochodzą sprzed pięciu tysięcy lat przed naszą erą. Pierwsze wzmianki na temat Miejskie Górki pochodzą z XIII wieku, a prawa miejskie miasto uzyskało przed rokiem 1406. Ciekawostką jest, że miejska Górka była pierwszym miastem w powiecie rawickim, które stanęło przeciw Niemcom po powstaniu Wielkopolskim. Najcenniejsze zabytki Miejskie Górki to: kościół pod wezwaniem świętego Mikołaja, kościół pod wezwaniem świętego Klemensa, pałac i park dworski w Dłoni, kościół po ewangelicki.

Jadąc przez Miejską Górkę, można skorzystać z drogi krajowej numer 36 (Prochowice → Lubin → ŚcinawaWińsko → Załęcze → RawiczKrotoszynOstrów Wielkopolski).

Ponownie zachęcamy mieszkańców Miejskiej Górki, jak i okolicznych miejscowości, aby w przypadku awarii turbosprężarki kierowali się do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Ceny, jakie oferuje pracownia w Miejskiej Górce, zostały zamieszczone w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po wizycie w ASO w pracowni z Miejskiej Górki Wyczyszczone przez fachowców turbo przywiezione z Miejskiej Górki

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Miejskiej Górce

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Miejskiej Górce 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Miejską Górką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Miejskiej Górki 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Miejska Górka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Miejskiej Górce 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Miejska Górka)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Miejskiej Górce nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Miejskiej Górki do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Miejskiej Górki turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
63-910 Miejska Górka Tęczowa MID353 51.654369/16.954161 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.