Localizations image

Gdzie w (63-130) Książu Wielkopolskim zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.80

Regeneracja i naprawa turbin w mieście Książ Wielkopolski dostępna od ręki i w najlepszej cenie w okolicy. Wszystko to w Książu Wielkopolskim w autoryzowanym warsztacie regeneracji turbosprężarek. Naprawa turbiny to złożony proces, dlatego też warto tę usługę zlecić fachowcom, którzy dzięki specjalistycznym maszynom przywrócą turbinie fabryczne osiągi.


Jak zregenerować turbosprężarkę w Książu Wielkopolskim?

Jeśli chodzi o miasto Książ Wielkopolski, to jest ono położone w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie śremskim i jest siedzibą miejsko-wiejskiej gminy Książ Wielkopolski. Powierzchnia Księża Wielkopolskiego to około 2 kilometry kwadratowe, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2750 osób. Miasto Książ Wielkopolski położone jest w odległości 15 kilometrów od Śremu. Pierwsze informacje na temat Księża Wielkopolskiego pochodzą z roku 1193, a w roku 1406 miasto uzyskało prawa miejskie. W latach 1807-18015 Książ Wielkopolski należał do Księstwa Warszawskiego.

Do zabytków miasta Książ Wielkopolski, które watro zobaczyć, należą: kościół parafialny Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej i świętego Mikołaja w stylu barkowym wybudowany w roku 1755, kościół parafialny świętego Antoniego Padewskiego w stylu neobarokowym z 1914 roku, plac Kosynierów z XX wieku, park z mogiłami powstańców z 1848 roku.

Przez Książ Wielkopolski przebiega droga wojewódzka numer 436 (Śrem → Pysząca → Chrząstowo → Zawory → Konarzyce → Kiełczyn → Książ Wielkopolski → Radoszkowo Drugie → Boguszyn → Utrata → Chocicza → Klęka).

Oferta autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek w Książu Wielkopolskim zawiera: diagnostykę, czyszczenie, wyważanie i regenerację turbin oraz roczną gwarancję na każdą zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów. Dodatkowym udogodnieniem warsztatu w Książu Wielkopolskim, jest możliwość wysyłki i odbioru turbiny za pomocą kuriera. Szczegółowe koszty za regenerację i wysyłkę turbin w warsztacie w Książu Wielkopolskim znajdują się w cenniku poniżej.Regeneracja Turbiny Książ Wielkopolski
Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Książu Wielkopolskim, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Tadeusza Kościuszki 1
Kod pocztowy: 63-130 Książ Wielkopolski
Współrzędne GPS:
N 52° 3' 38.936'' E 17° 14' 12.773''

Turbo przed montażem w warsztacie z Książa Wielkopolskiego Naprawiona i w pełni zregenerowana turbina przesłana do pracowni z Książa Wielkopolskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Książu Wielkopolskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Książu Wielkopolskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Książem Wielkopolskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Książa Wielkopolskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Książ Wielkopolski 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Książu Wielkopolskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Książ Wielkopolski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Książu Wielkopolskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Książa Wielkopolskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Książa Wielkopolskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
63-130 Książ Wielkopolski Książek Tadeusza Kościuszki KWI01L 52.061119/17.241039 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.