Localizations image

Zregeneruj turbo w Kozach • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 43-340 Kóz

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Przemierzając trasę w kierunku miejscowości Kozy, doszło do uszkodzenia mechanizmu turbo w Twoim samochodzie? Już teraz nie musisz się martwić o znalezienie miejsca regeneracji turbin, bo już teraz mieści się tam autoryzowany warsztat mechaniki samochodowej, trudniący się regeneracją oraz remontem turbo, a więcej informacji na jego temat otrzymasz dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek. Kozy to wieś znajdująca się na terenie województwa śląskiego, w powiecie bielskim, na terytorium gminy Kozy. Wieś Kozy to największa pod względem liczby ludności wieś Polski, gdyż znajduje się tam aż 12 744 mieszkańców.


Miejscowość Kozy a usługa regeneracji turbiny

W obrębie wsi Kozy znajduje się spora liczba interesujących zabytków: stanowisko archeologiczne (dawna siedziba rycerzy księcia oświęcimskiego), kapliczka św. Jana Nepomucena, pałac Czeczów, pochodzący z XVIII wieku, z zespołem parkowym i zabudowaniami dworskimi, kościół neoromańsko-neogotycki z początku XX wieku oraz neobarokowa willa podmiejska z końca XIX wieku. Przez malownicze tereny wsi Kozy przebiega ciąg ważnej drogi, jaką jest droga krajowa numer 52 (Bielsko-Biała → Kozy → KętyWadowice → Głogoczów). Wiele przejeżdżających samochodów rejonami Kóz boryka się z wieloma awariami, do najczęstszych usterek samochodów należą uszkodzenia związane z turbosprężarkami. Najbardziej poddanymi na uszkodzenia elementami turbo są: łopatki, siłownik, wałek oraz koło kompresji. W przypadku uszkodzenia którejkolwiek części turbo w Kozach należy jak najszybciej skorzystać z usług znajdującego się warsztatu mechanicznego, którego specjalnością jest regeneracja turbosprężarek wszystkich marek.

Cennik za usługi świadczone w Kozach, czyli regenerację, remont oraz czyszczenie turbosprężarek samochodowych firm takich jak: IHI, KKK, Garrett, Holset i wielu innych znajdziemy w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbina po czyszczeniu na stole pracowniczym w Kozach Zregenerowane urządzenie turbo otrzymane z Kóz

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kozach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kozach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kozami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kóz 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kozy 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kozach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kozy)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kozach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kóz do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kóz turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
43-340 Kozy Klonowa KZY01G 49.851589/19.142670 Wyszukaj
43-340 Kozy Krakowska KZY01N 49.847820/19.149679 Wyszukaj
43-340 Kozy Jana III Sobieskiego POP-KOZ3 49.851238/19.132170 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.