Localizations image

Zregeneruj turbo w Kluczach • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 32-310 Kluczy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Czy w miejscowości Klucze możemy zregenerować turbosprężarkę samochodową? Tak dzięki naszemu serwisowi Regeneracja Turbosprężarek jest możliwa szybka i profesjonalna regeneracja turbin. Klucze to miejscowość w Polsce, położona w województwie małopolskim, w powiecie olkuskim, na terenie gminy Klucze. Obok Kluczy płynie rzeka Biała Przemsza. Liczba mieszańców dla wsi Klucze to przeszło pięć tysięcy osób. Od 1975 do 1998 roku miejscowość Klucze administracyjnie należała do województwa katowickiego.


Regeneracja turbosprężarek w Kluczach

Klucze to miejscowość stanowiąca bardzo ważny ośrodek wypoczynkowy, można tu zobaczyć: Pustynię Błędowską, czyli unikatowy w skali kraju obszar pustynny, który używany jest do ćwiczeń wojskowych oraz ogromne kompleksy leśne, w których wyznaczone są trasy rowerowe. Przez miejscowość Klucze można przejechać drogą wojewódzką numer 791 (TrzebiniaOlkuszOgrodzieniecZawiercie → Poczesna). W rejonie Kluczy nie brakuje samochodów osobowych i ciężarowych, większość z nich wyposażona jest w mechanizm turbosprężarki. Kierowcy bardzo często skarżą się na zakłócenia pracy turbosprężarki. Często uszkodzeniom w turbinach ulegają: łopatki, wałek, siłownik, koło kompresji lub korpus. Do utarty żywotności turbo przyczyniają się sami kierowcy, którzy zapominają o wymianie oleju oraz wymianie filtra powietrza. Gdy Twoje turbo w Kluczach ulegnie uszkodzeniu, nie musisz się zanadto przejmować, ponieważ na terenie Kluczy funkcjonuje od niedawna pracownia regeneracji turbo i turbin.

Specjaliści od turbin w Kluczach zajmują się następującymi zadaniami, mającymi na celu przywrócenie fabrycznych osiągów turbo: regeneracja turbin, remont uszkodzonych części turbosprężarek, wymiana zmiennej geometrii, wyważanie turbo oraz montaż i demontaż turbosprężarek. Dokładny opis cen za usługi znajdziecie w cenniku zamieszczonym w poniższej tabeli.

Turbina przed demontażem w autoryzowanej pracowni z Kluczy Turbosprężarka po profesjonalnym remoncie z miejscowości Klucze

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kluczach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kluczach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kluczami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kluczy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Klucze 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kluczach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Klucze)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kluczach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kluczy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kluczy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
32-310 Klucze Rudnicka KLZ01F 50.338509/19.561760 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.