Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 10-371) Kieźlinach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W drodze przez Kieźliny twoja turbina uległa awarii i wymaga regeneracji? W takim razie polecamy skierować się w Kieźlinach do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem i wyspecjalizowaną kadrą fachowców od regeneracji. Dzięki specjalistycznym maszynom i używaniu do regeneracji nowych i oryginalnych części, turbiny, które tu trafiają, odzyskują fabryczne osiągi, dlatego też klienci wybierają najczęściej to właśnie miejsce.


Gdzie w Kieźlinach można zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę?

Sama wieś Kieźliny położona jest w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie olsztyńskim, w gminie Dywity i nad rzeką Wadąg. Liczba mieszkańców Kieźlin to około 1280 osób, a dodatkowo wieś graniczy z obszarem miejskim Olsztyna od północy. Kieźliny lokowane były na prawie chełmińskim w roku 1348. Jednym z zabytków Kieźlin jest kościół parafialny pod wezwaniem świętej Rozalii w stylu neogotyckim z początku XX wieku.

Jak wiadomo problem z turbosprężarką to już codzienność, dlatego też warto wiedzieć, gdzie w razie awarii skierować się, tak aby turbina działała, tak jak trzeba. W Kieźlinach najlepiej wybrać się do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek, gdzie przy użyciu specjalistycznych maszyn mechanicy przeprowadzają proces szczegółowej diagnostyki i czyszczenia. Gdy czyszczenie zawodzi, przychodzi czas na regenerację turbo. Do tego warsztat oferuje roczną gwarancję na zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów, a w razie problemów z osobistym dostarczeniem turbiny do regeneracji można ją również wysłać za pomocą kuriera lub też paczkomatu. Cennik dla klientów zainteresowanych usługą naprawy turbo wraz z kosztami za usługę znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina przed oddaniem do klienta na stole w pracowni w Kieźlinach Wyregulowana i wyczyszczona przez fachowców turbina przywieziona z Kieźlin

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kieźlinach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kieźlinach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kieźlinami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kieźlin 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kieźliny 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kieźlinach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kieźliny)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kieźlinach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kieźlin do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kieźlin turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
10-371 Kieźliny Księdza Jakuba Jagałły KIZ01A 53.821770/20.508089 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.