Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 55-093) Kiełczowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz w Kiełczowie miejsca, gdzie można zregenerować uszkodzoną turbinę? W takim razie polecamy skierować się w Kiełczowie do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji turbo. Cały proces naprawy turbiny powinien być wykonywany przy użyciu specjalistycznych maszyn przeznaczonych do regeneracji, dlatego tak ważne jest, aby przy wyborze firmy regenerującej turbo zwracać uwagę na te aspekty.


W Kiełczowie można skorzystać z usługi regeneracji turbosprężarki

Sama wieś Kiełczów położona jest w granicach województwa dolnośląskiego, w powiecie wrocławskim i w gminie Długołęka. Liczba mieszkańców wsi to około 6000 osób. Pierwsze wzmianki na temat Kiełczowa pochodzą z roku 1335, a jeśli chodzi o nazwę wsi, to na przestrzeni wieków zmieniała się wielokrotnie. Jednym z cenniejszych zabytków, jakie można podziwiać, będąc we wsi Kiełczów to: kościół ewangelicki obecnie rzymsko-katolicki pod wezwaniem Matki Boskiej Różańcowej z wieku XVIII.

Nieopodal Kiełczowa biegnie droga krajowa numer 98 (Magnice → Bielany Wrocławskie → Wrocław → Długołęka).

Wieś Kiełczów, jeśli chodzi o gospodarkę, to związana jest ona głównie z motoryzacją, znajduje się tu wiele mniejszych warsztatów samochodowych i wulkanizacyjnych, dlatego też nie mogło zabraknąć tu specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Oferta pracowni w Kiełczowie jest bardzo szeroka, można tu zdemontować, zamontować turbo, zdiagnozować je, wyczyścić i zregenerować, a wszystko to za bardzo dobrą cenę. W porównaniu do cen nowej turbiny regeneracja to opcja, która pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, a przy tym cieszyć się nowym turbo. Cennik pracowni regeneracji turbosprężarek w Kiełczowie wraz z szacowanymi kosztami za regenerację i naprawę turbo znajduje się w tabeli poniżej.

Turbo po regeneracji u specjalistów z Kiełczowa Naprawiona w profesjonalny sposób na odpowiednich maszynach turbina z Kiełczowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kiełczowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kiełczowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kiełczowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kiełczowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kiełczów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kiełczowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kiełczów)

Opis

Loader

W Kiełczowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kiełczowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kiełczowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
55-093 Kiełczów Wrocławska KEI01ML 51.139870/17.178129 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.