Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 83-440 Karsin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Na terytorium Karsina na Pomorzu doszło do uszkodzenia turbosprężarki samochodowej? Potrzebujesz pilnie zregenerować swoje uszkodzone mechanicznie turbo? To już teraz możesz to zrobić w mig, dzięki istniejącemu serwisowi zatytułowanemu jako Regeneracja Turbosprężarek. W Karsinie na każdą zregenerowaną turbinę klient uzyskuje dwunastomiesięczną gwarancję. A co powiemy o samym Karsinie? Jest to wieś kaszubska, zlokalizowana na terenie województwa pomorskiego, dokładnie w powiecie kościerskim, na terenie gminy Karsin. Gęstość zaludnia dla miejscowości Karsin wynosi około 2500 mieszkańców.


W Karsinie nie brakuje mechaników od turbosprężarek

Zabytkami na terenie Karsina są: drewniany kościół parafialny pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej, cmentarz rzymskokatolicki oraz kaplica cmentarna wybudowana w roku 1937. Prze rejon wsi Karsin nie przebiega żadna droga wojewódzka ani żadna droga krajowa, jednak na tutejszych ulicach każdego dnia roi się od samochodów osobowych. Zdecydowana większość kierowców na terenie Karsina porusza się pojazdami osobowymi zaopatrzonymi w silniki wysokoprężne, które potocznie nazywane są dieslami oraz turbosprężarki. Turbo pomaga w osiąganiu zdecydowanie lepszych osiągów silnika oraz pozwala na zdecydowanie mniejsze spalanie. Jednak wielokrotnie kierowcy muszą zmagać się z problemem uszkodzonej turbosprężarki, największą bolączką ówczesnych kierowców jest zdecydowany spadek mocy oraz ubytki w oleju. Wobec pojawienia się wymienionych objawów trzeba jak najszybciej skorzystać z usług warsztatu w Karsinie, który dzięki nowoczesnym sprzętom regeneruje oraz remontuje uszkodzone turbosprężarki.

Cennik za usługi w Karsinie to jest: remont turbo, regeneracja turbiny, czyszczenie łopatek turbosprężarki, wyważanie turbiny, a także montaż i demontaż turbo widnieje w poniżej umieszczonej tabelce.

Turbo po regeneracji w warsztacie z Karsina Dokładnie wyczyszczone i wyważone turbo z Karsina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Karsinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Karsinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Karsinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Karsina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Karsin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Karsinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Karsin)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Karsinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Karsina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Karsina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
83-440 Karsin Świerkowa KSN01A 53.905819/17.923031 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.