Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 36-211 Jasionów

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Miejscowość Jasionów a usługa naprawy i regeneracji turbo? Owszem, czemu nie, w Jasionowie funkcjonuje przecież autoryzowany warsztat mechaniczny, specjalizujący się w regeneracji turbosprężarek, a dokładne dane na temat remontu turbin w Jasionowie uzyskasz dzięki pomocy serwisu Regeneracja Turbosprężarek. Jasionów to wieś w Polsce znajdująca się w obrębie województwa podkarpackiego, na terenie powiatu brzozowskiego, w gminie Haczów. Liczba mieszkańców dla Jasionowa to dokładnie 1362 osoby.


Droga dojazdowa do punktu regeneracji turbo w Jasionowie

W Jasionowie podziwiać możemy drewniany kościół, położony na niewielkim wzniesieniu w 1810 roku, dwór w otoczeniu krajobrazowego parku oraz cmentarz. Przez malownicze tereny Jasionowa przebiega ciąg drogi wojewódzkiej numer 887 (Brzozów → Humniska → Jasionów → Milcza → Rymanów → Daliowa). W Jasionowie oprócz zabytków na uwagę zasługuje również znajdujący się tam autoryzowany serwis mechaniczny, specjalizujący się głównie regeneracją, remontem oraz naprawą turbosprężarek samochodowych znanych marek takich jak: IHI, KKK, Garrett oraz Holset i wiele innych. W Jasionowie mechanicy dzięki posiadaniu we własnej pracowni specjalistycznych maszyn oraz sprzętów niemieckiej firmy Schenck dokonują następujących zadań dla pełnej sprawności turbo: czyszczenie łopatek, wyważanie turbo, wymiana zmiennej geometrii oraz innych zużytych elementów turbiny, a także montaż i demontaż turbosprężarek. Do każdej zregenerowanej turbiny fachowcy wręczają klientowi protokół wyważania oraz dwunastomiesięczną gwarancję.

Cennik z dokładnym opisem cen za powyżej wymienione usługi, mające na celu regenerację turbiny dla mieszkańców Jasionowa oraz przyjezdnych w jego rejony turystów widnieje w poniżej zamieszczonej przez nas tabelce.

Turbina przed montażem na stole w pracowni z Jasionowa Przesłane z Jesionowa turbo przystosowane do procesu regeneracji

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Jasionowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Jasionowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Jasionowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Jasionowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Jasionów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Jasionowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Jasionów)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Jasionowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Jasionowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Jasionowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
36-211 Jasionów Jasionów 163 JSW01G 49.657928/21.996630 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.