Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 43-419) Hażlachu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Hażlach w powiecie cieszyńskim a możliwość przeprowadzenia usługi regeneracji turbo? Jest możliwa regeneracja turbosprężarki na terenie Hażlacha dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek. Hażlach to wieś usytuowana na terenie województwa śląskiego, w powiecie cieszyńskim, na ternie gminy Hażlach. Liczba mieszkańców dla Hażlacha wynosi dokładnie 2263 osoby, a jego powierzchnia wynosi 1233,19 ha.


O regeneracji turbin w Hażlachu

Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa, w miejscowości Hażlach znajduje się jeden, znany wszystkim obiekt zabytkowy, są nim piwnice dworskie pochodzące z XIX wieku. Na terenie wsi Hażlach działalność duszpasterską prowadzą następujące kościoły: Kościół Ewangelicko-Augsburski – filiał parafii, Kościół Rzymskokatolicki – parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła oraz Kościół Zielonoświątkowy. Przez rejony Hażlacha ciągnie się droga wojewódzka numer 938 (Pawłowice → Pruchna → Hażlach → Cieszyn). Na tutejszych drogach każdego dnia spotyka się setki, a nawet tysiące samochodów osobowych, spośród których zdecydowana większość posiada turbodoładowane silniki. Mimo wielu zalet posiadania turbo, kierowcy mają też jeden podstawowy problem z turbiną, a jest to dokładnie wysoka awaryjność turbosprężarek. Wobec sytuacji dotknięcia nas awarii turbo, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług znajdującego się na terenie wsi Hażlach warsztatu samochodowego regenerującego turbiny samochodowe.

Cennik usług to jest: regeneracja turbo, czyszczenie i wyrażanie turbin, remont uszkodzonych elementów turbo oraz montaż i demontaż turbosprężarek w Hażlachu znajduje się w poniżej zamieszczonej przez nas tabeli.

Turbosprężarka przed wysyłką u specjalistów w Hażlachu Zregenerowana turbina samochodowa po dokładnym czyszczeniu przesłana z Hażlacha

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Hażlachu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Hażlachu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Hażlachem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Hażlacha 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Hażlach 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Hażlachu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Hażlach)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Hażlachu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Hażlacha do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Hażlacha turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
43-419 Hażlach Cieszyńska HZH540 49.797039/18.636900 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.