Localizations image

62-402 Giewartów • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Giewartowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Czy w Giewartowie istnieje możliwość zregenerowania turbosprężarki samochodowej? Tak na szczęście w Giewartowie można ekspresowo naprawić zużytą turbinę za pomocą serwisu Regeneracja Turbosprężarek. Giewartów to miejscowość zlokalizowana w województwie wielkopolskim, w powiecie słupeckim, na terenie gminy Ostrowite. Na przełomie lat, od 1975 do 1998 roku miejscowość administracyjnie należała do województwa konińskiego.


Giewartów a miejsce regeneracji turbin

Miejscowość Giewartów, ze względu na swe położenie nad brzegiem Jeziora Powidzkiego, jest popularnym ośrodkiem wczasowym dla plażowiczów, żeglarzy oraz miłośników nurkowania. Na terenie Giewartowa, w parku rośnie okazały dąb Sokół, pochodzący jeszcze z XIII wieku. W Giewartowie znajdują się również niezwykle ciekawe zabytki nieruchome wpisane do krajowego rejestru zabytków: kościół parafialny pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża z lat 1907 - 1914 oraz zespół pałacowy z 1853 roku. Jak na tak ważne zabytki przystało, przybywa tutaj wielu turystów w celu obejrzenia wymienionych obiektów. Najwięcej przybywających w rejon Giewartowa kierowców porusza się samochodami osobowymi z zamontowanym silnikiem wysokoprężnym oraz turbosprężarką. Turbina to mechanizm znacznie ułatwiający jazdę, choćby dlatego, że zdecydowanie zwiększa moc silnika oraz zmniejsza spalanie. W Giewartowie w razie awarii turbo można liczyć na pomoc znajdującego się tam serwisu mechanicznego, którego specjalnością regenerowanie oraz remontowanie uszkodzonych turbosprężarek samochodowych. Dla mechaników z Giewartowa nie ma znaczenia, jakim samochodem jeździsz, ponieważ oni potrafią poradzić sobie z usterką każdej turbiny.

Ponadto warto wiedzieć, że w Giewartowie można naprawić swoją uszkodzoną turbosprężarkę za pośrednictwem kuriera, ponieważ zakład mechaniczny z Giewartowa współpracuje z firmą kurierską DPD i świadczy usługi kurierskie dla mieszkańców całego naszego kraju. Cennik za regenerację oraz naprawę w Giewartowie widniej w poniżej zamieszczonej tabelce.

Turbo przed montażem w specjalistycznej pracowni z Giewartowa Otrzymana z Giewartowa turbina przeznaczona do regeneracji

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Giewartowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Giewartowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Giewartowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Giewartowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Giewartów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Giewartowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Giewartów)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Giewartowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Giewartowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Giewartowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-402 Giewartów Generała Stefana Grota Roweckiego POP-GIE2 52.377609/17.950100 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.