Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 82-440) Dzierzgoniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Regeneracja turbosprężarek w mieście Dzierzgoń, dostępna tylko w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście! Pracownia w Dzierzgoniu zajmuje się specjalistyczną diagnostyką turbin, a następnie ich czyszczeniem, wyważaniem lub regeneracją. Sama pracownia w Dzierzgoniu powstała w wyniku dużego zainteresowania i zapotrzebowania na tego typu usługi.


Pracownia w Dzierzgoniu i regeneracja uszkodzonych turbin

Jeśli chodzi o miasto Dzierzgoń, to jest ono położone w graniach województwa pomorskiego, w powiecie sztumskim, nad rzeką Dzierzgoń i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Dzierzgoń. Historia miasta Dzierzgoń X wieku, a pierwszy przywilej lokacyjny przypada na rok 1288, a kolejny na rok 1316, ostatni przywilej został zatwierdzony w roku 1451 przez wielkiego mistrza Ludwiga von Erlichshausena. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Dzierzgoń to około 3,9 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5500 osób.

Przez miasto Dzierzgoń przebiegają drogi takie jak: wojewódzka 515 (Susz → Dzierzgoń → Malbork), wojewódzka numer 527 (Dzierzgoń → Rychliki → PasłękMorąg → Łukta → Olsztyn).

Najcenniejsze zabytki miasta Dzierzgoń to przede wszystkim: kościół świętej Trójcy i świętej Katarzyny w stylu gotyckim wzniesiony w 1310 roku i odbudowany w 1682, zespół klasztorny w stylu barokowym, cerkiew greckokatolicka Zesłania Ducha Świętego zbudowany w 1717 roku, klasztor z 1678 roku, ruiny zamku krzyżackiego, kaplica świętej Anny. Gospodarka miasta Dzierzgoń opiera się głównie na lekkim przemyśle i usługach. Miasto Dzierzgoń szczyci się posiadaniem najlepszej w okolicy pracowni regeneracji turbosprężarek, która słynie z wysokiej jakości wykonywanych usług i specjalistycznych maszyn. Cennik stworzony dla miasta Dzierzgoń, który zawiera ceny za usługę diagnostyki, czyszczenia i regeneracji turbo został zamieszczony poniżej.

Turbina po czyszczeniu w warsztacie w Dzierzgoniu Naprawiona skutecznie turbina z Dzierzgonia

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Dzierzgoniu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Dzierzgoniu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Dzierzgoniem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Dzierzgonia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Dzierzgoń 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Dzierzgoniu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Dzierzgoń)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Dzierzgoniu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Dzierzgonia do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Dzierzgonia turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
82-440 Dzierzgoń Słonko Plac Wolności DZE434 53.922710/19.346251 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.