Localizations image

56-410 Dobroszyce • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Dobroszyc

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jesteś obecnie w Dobroszycach i szukasz miejsca, w którym szybko a dobrze zregenerujesz Twoją turbinę samochodową? To idealnie się składa, że trafiłeś na nasz serwis Regeneracja Turbosprężarek, ponieważ jesteśmy tutaj specjalnie dla Ciebie. Dzięki naszej stronie znajdziesz adresy mechaników zajmujących się profesjonalną naprawą turbo/turbin. Dobroszyce to wieś zlokalizowana w województwie dolnośląskim, w obrębie powiatu oleśnickiego, w gminie Dobroszyce. Gęstość zaludnienia dla Dobroszyc to dokładnie według najnowszych danych statystycznych 2564 osoby. Od roku 1975 do 1998 miejscowość Dobroszyce leżała na terenie województwa wrocławskiego.


O mechanikach regenerujących turbiny w Dobroszycach 

W miejscowości Dobroszyce nie brakuje miejsc zaliczanych do zabytków, według rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa na listę zabytków w Dobroszycach wpisują się: renesansowy pałac, wzniesiony w latach 1589-1601 dla Andreasa von Hengela jako dwukondygnacyjny, czteroskrzydłowy dwór obronny na planie prostokąta, z wewnętrznym dziedzińcem, otoczony wałem i fosą oraz zespół kościoła Braci Szkolnych i sierocińca, ponadto dom mieszkalno-gospodarczy, z przełomu XIX/XX wieku i kościół parafialny świętej Jadwigi. Przez piękne rejony Dobroszyc przebiega droga wojewódzka numer 340 (Ścinawa - Wołów - Trzebnica - Oleśnica). Jak na tak ważną drogę przystało, każdego dnia przejeżdża tędy niezliczona liczba samochodów, najwięcej aut osobowych wyposażonych w silniki diesla oraz urządzenie turbosprężarki. Mechanizm turbo często ulega wszelakiego rodzaju uszkodzeniom, takim jak połamanie łopatek, urwanie wałka czy wytarcie koła kompresji. Mechanicy z okolic Dobroszyc doskonale o tym wiedząc, z jakimi problemami borykają się ówcześni kierowcy, założyli tutaj warsztat samochodowy, w którym dzięki najnowszej generacji maszynom i sprzętom dokonują stuprocentowej regeneracji turbin.

Cennik za regenerację, remont, naprawę, czyszczenie oraz wyważanie turbosprężarek samochodowych w miejscowości Dobroszyce znajduje się specjalnie dla Państwa w poniżej zamieszczonej tabeli, poniżej zamieszczamy również numer telefonu, poprzez który możesz się skontaktować z nami i uzyskań dodatkowe informacje na temat regeneracji turbo.

Turbosprężarka przed wysyłką w laboratorium w Dobroszycach Profesjonalnie naprawione turbo z Dobroszyc

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Dobroszycach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Dobroszycach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Dobroszycami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Dobroszyc 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Dobroszyce 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Dobroszycach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Dobroszyce)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Dobroszycach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Dobroszyc do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Dobroszyc turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
56-410 Dobroszyce Wesoła DBS01G 51.263950/17.337790 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.