Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 32-406) Czechówce

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czechówka oraz szybka regeneracja turbosprężarek samochodowych? Owszem dzięki usytuowanemu na terenie Czechówki warsztatowi mechanicznemu ekspresowo naprawisz zużytą turbosprężarkę. Czechówka to wieś zlokalizowana na terenie województwa małopolskiego, w powiecie myślenickim, na terenie gminy Siepraw. W latach od 1975 do 1998 miejscowość Czechówka należała do regionu województwa krakowskiego. Powstanie wsi datuje się na XII/XIII wiek. Liczba mieszkańców dla wsi Czechówka wynosi 1131 osób.


Opcja zregenerowania turbiny w Czechówce

Wieś Czechówka położona jest na Pogórzu Wielickim i znana jest z produkcji szczotek oraz pędzli. Na uwagę zasługuje płynąca przez wieś rzeczka Wolnica, która zasila Jezioro Dobrzyckie. W Czechówce znajduje się również autoryzowany warsztat mechaniki samochodowej, którego głównym atutem jest współpraca z firmą kurierską DPD, dzięki czemu naprawę zużytego elementu można załatwić za pomocą kuriera. Główną specjalnością serwisu mechanicznego z Czechówki jest regeneracja oraz remont zużytych lub uszkodzonych turbosprężarek samochodowych. Na każde naprawione w Czechówce turbo otrzymuje się aż dwunastomiesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. W warsztacie z Czechówki regeneruje się turbiny wszystkich marek, takich jak: IHI, Holset, Garrett oraz Toyota i wiele innych. A więc w Czechówce nie trzeba się martwić co poczynić w przypadku zużytej turbosprężarki samochodowej.

Dokładne informacje na temat regeneracji turbo w Czechówce można uzyskać poprzez skontaktowanie się z nami poprzez poniżej zamieszczony numer telefonu. Cennik za regenerację, wyważanie, czyszczenie oraz remont turbo/turbin w Czechówce znajduje się w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbo po wizycie w ASO w autoryzowanej pracowni z Czechówki Zregenerowane i wyczyszczone turbo z Czechówki

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Czechówce

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Czechówce 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Czechówką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Czechówki 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Czechówka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Czechówce 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Czechówka)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.