Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Złąwsią Wielką (kod pocztowy 87-134) i w Złejwsi Wielkiej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Szukasz miejsca w Złejwsi Wielkiej do regeneracji turbin? Wybierz się w Złejwsi Wielkiej do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Oferta pracowni w Złejwsi Wielkiej opiera się na fachowym demontażu turbiny, jej diagnostyce, czyszczeniu, regeneracji i na koniec montażu. Klienci pracowni w Złejwsi Wielkiej wybierają to właśnie miejsce ze względu na wysoką jakość usług i profesjonalną obsługę.


Czy w Złejwsi Wielkiej można oddać do regeneracji uszkodzone turbo?
 

Jeśli chodzi o samą wieś Zławieś Wielka, to jest ona położona w granicach województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie toruńskim, w gminie Zławieś Wielka, której to wieś jest siedzibą. Zławieś Wielka aktualnie w swoich granicach posiada około 1000 mieszkańców. W okresie lat 1975-1998 Zławieś Wielka należała administracyjnie do granic województwa toruńskiego. Jednym z zabytków wsi Zławieś Wielka to kościół wybudowany w roku 1898 w stylu neogotyckim.

Przez Złąwieś Wielką przebiega droga krajowa numer 80 (Pawłówek → Bydgoszcz → Fordon → Toruń → Lubicz Dolny) oraz droga wojewódzka numer 546 (Zławieś Wielka → Rzęczkowo → Łubianka).

W Złejwsi Wielkiej na wyróżnienie zasługuje specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, bo jak większość posiadaczy diesli wie, nowa turbina to dosyć duży koszt, dlatego też o wiele częściej w pracowni wybierana jest opcja regeneracji turbiny, na co wpływ ma też fakt, że pracownia przeprowadza proces regeneracji, używając tylko nowych oryginalnych części. Usługi świadczone w pracowni w Złejwsi Wielkiej to: diagnostyka, czyszczenie i regeneracja. Cennik dla Złejwsi Wielkiej wraz z szacowanymi kosztami za naprawę i regenerację turbosprężarek znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed oddaniem do klienta w profesjonalnym serwisie z Złejwsi Wielkiej Naprawiona w stu procentach turbina z powiatu zielonogórskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Złejwsi Wielkiej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Złejwsi Wielkiej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Złąwsią Wielką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Złejwsi Wielkiej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zławieś Wielka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Złejwsi Wielkiej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zławieś Wielka)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Złejwsi Wielkiej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Złejwsi Wielkiej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Złejwsi Wielkiej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
87-134 Zławieś Wielka Handlowa ZLA340 53.095181/18.328991 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.