Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 78-314 Sławoborze

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Sławoborze a regeneracja zużytych lub uszkodzonych turbosprężarek samochodowych? Tak na terenie wsi Sławoborze istnieje możliwość dokonania regeneracji turbiny dzięki naszemu serwisowi Regeneracja Turbosprężarek, to właśnie tu znajduje się największy w kraju spis mechaników. Teraz powiemy o samej miejscowość Sławoborze. Wieś o nazwie Sławoborze to dość duża miejscowość, lokalizująca się w województwie zachodniopomorskim, w powiecie świdwińskim, w gminie Sławoborze. Liczba mieszkańców żyjąca na terytorium Sławoborza wynosi dokładnie 1929 osób.


Możliwość zregenerowania uszkodzonej turbiny w Sławoborzu 

Sławoborze jest wsią kościelną o zwartej ulicówce, pierwotny układ tejże miejscowości jest czytelny, jednak kolejne etapy rozbudowy związane są z wytrasowaniem drogi Świdwin - Kołobrzeg. Wieś Sławoborze sytuuje się przy drodze wojewódzkiej numer 162 (Rościęcino → Świdwin → Zarańsko). Na drogach Sławoborza nie brak aut osobowych oraz ciężarówek, w których bardzo istotną rolę odgrywają turbosprężarki. A w mechanizmach turbosprężarek jak wiecie, często dochodzi do różnych usterek, takich jak: urwanie wałka, pogięcie łopatek turbosprężarki, wytarcie lub wypiaskowanie koła kompresji, nagromadzenie nadmiaru nagaru na talerzyku, mocne skorodowanie korpusu oraz rysy na korpusie. Jednak w Sławoborzu nie musimy się martwić o miejsce, w którym uda się nam dokonać szybkiej i sprawnej naprawy turbiny, ponieważ mieści się tam nowoczesna pracownia regeneracji turbo i turbin. Ważnym aspektem jest to, że w Sławoborzu klienci dostają do każdej zregenerowanej turbosprężarki wydruk protokołu wyważania z wyważarki wysokoobrotowej oraz dwunastomiesięczną gwarancję.

Cennik za usługi takie jak: regeneracja, remont oraz czyszczenie turbosprężarek, wymianę zmiennej geometrii oraz innych zużytych elementów turbo, montaż i demontaż turbin samochodowych znajdziecie w poniżej umieszczonej tabelce.

Układ turbodoładowania po demontażu w pracowni z Sławoborza

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sławoborzu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Sławoborzu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Sławoborzem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Sławoborza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Sławoborze 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Sławoborzu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Sławoborze)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Sławoborzu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Sławoborza do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Sławoborza turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
78-314 Sławoborze Świdwińska SWO01A 53.888088/15.716050 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.