Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (37-111) Rakszawie • 1 warsztatów z Rakszawy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Rakszawa a regeneracja turbosprężarek samochodowych do wszystkich marek aut? Tak dzięki zaistniałemu niedawno serwisowi Regeneracja Turbosprężarek dokonasz w mig naprawy oraz regeneracji mechanizmów turbo. Rakszawa to wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie łańcuckim, jest siedzibą gminy o tej samej nazwie. Rakszawa leży w dolinie potoku Młynówka, w okolicy wzniesień i wałów Płaskowyżu Kolbuszowskiego. W latach od 1975 do 1998 Rakszawa należała administracyjnie do województwa rzeszowskiego. Liczba ludności dla Rakszawy wynosi 6241 osób.


Rakszawa a proces regeneracji turbosprężarki 

Integralnymi częściami wsi Rakszawa są: Basakówka, Bieleckówka, Dymarka, Kościelne, Nowe Pola, Rąbany Gościniec, Strachocin, Środek oraz Wołochy. Rakszawa sytuuje się przy drodze wojewódzkiej o numerze 877 (Naklik → LeżajskŁańcut → Dylągówka → Szklary). Drogami Rakszawy przejeżdża każdego dnia ogromna suma pojazdów osobowych oraz samochodów ciężarowych, w których znajdują się zamontowane mechanizmy turbo. A w turbosprężarkach bardzo często dochodzi do wszelakiego rodzaju uszkodzeń, takich jak: pogięcie lub połamanie łopatek, skorodowanie siłownika, nagromadzenie nadmiaru nagaru na talerzyku, przegrzanie osłonki termicznej, wytarcie się koła kompresji lub zużycie łożyska oporowego. W sytuacji zetknięcia się z którąkolwiek usterką turbiny na terenie Rakszawy możemy szybko temu zaradzić poprzez odwiedzenie specjalisty od turbo i przeanalizowaniu problemu turbiny oraz dokonanie regeneracji turbosprężarki. W Rakszawie znajduje się punk regeneracji turbin, gdzie na każdą naprawioną przez tamtejszych mechaników turbosprężarkę otrzymuje się wydruk 12-miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

Cennik za następujące usługi: regeneracja turbin, remont turbo, wymiana zmiennej geometrii oraz innych zużytych części, czyszczenie oraz wyważanie turbosprężarek, oraz montaż i demontaż turbosprężarek samochodowych dla Rakszawy znajdziemy w poniżej zamieszczonej przez nas tabelce.

Regeneracja Turbiny Rakszawa

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Rakszawie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Rakszawa 111
Kod pocztowy: 37-111, Rakszawa
Współrzędne GPS:
N 50° 8' 18.834'' E 22° 14' 48.429''

Układ doładowania przed pakowaniem w autoryzowanym serwisie z Rakszawy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Rakszawie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Rakszawie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Rakszawą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Rakszawy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Rakszawa 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Rakszawie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Rakszawa)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Rakszawie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Rakszawy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Rakszawy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
37-111 Rakszawa Rakszawa 331A RSW01G 50.151531/22.246321 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.