Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (55-120) Obornikach Śląskich • 1 warsztatów z Obornik Śląskich

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.80

Czy wiesz, że w mieście Oborniki Śląskie zregenerujesz swoją uszkodzoną turbosprężarkę w nowoczesnym zakładzie regeneracji turbosprężarek? Jeśli twoja turbina padła, to zapewne już wiesz, jaki jest koszt nowej części, dlatego sam rozumiesz, dlaczego opcja regeneracji jest o wiele częściej wybierana niż kupno nowej.


Koszty regeneracji turbiny w Obornikach Śląskich

Samo miasto Oborniki Śląskie położone jest w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim i należy do aglomeracji wrocławskiej, a od samego Wrocławia oddalone jest o 23 kilometry, blisko też położna jest Trzebnica. Jeśli chodzi o historię Oborników Śląskich, to pierwsze ślady osadnictwa na tych terenach pochodzą z epoki mezolitu i neolitu. Początki samego miasta datuje się na rok 1300, kiedy to powstała tu wieś na prawie magdeburskim. Powierzchnia Obornik Śląskich to około 14,5 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców wynosi 9120 osób.

Przez miasto Oborniki Śląskie przebiegają drogi wojewódzkie takie jak: wojewódzka 342 (Wrocław → Oborniki Śląskie → Strupina), wojewódzka 340 (ŚcinawaWołówTrzebnicaOleśnica).

Będąc w mieście Oborniki Śląskie, na pewno warto zobaczyć miejsca takie jak: kościół parafialny pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w stylu neogotyckim z przełomu XIX i XX wieku, kościół ewangelicki pod wezwaniem świętego Tadeusza Judy i świętego Antoniego Padewskiego z 1906 roku, zespół sanatoryjny z XIX wieku, dworzec kolejowy z XIX wieku, dom Panien Śląskich w stylu neobarokowym, dawny pałac rodu Schaubertów w stylu neogotyckim z XIX wieku. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta Oborniki Śląskie, to rozwija się tu przemysł i usługi, swoje siedziby ma tu kilka znaczących firm. Jedną z lepiej prosperujących mniejszych firm jest nowoczesny zakład regeneracji turbosprężarek, który został utworzony tu, ze względu na coraz większą liczę diesli na drogach miasta. Zajmuje się on regeneracją turbin przy użyciu nowoczesnych maszyn, co pozwana przywrócić turbosprężarce fabryczne osiągi. Zakład oferuje bardzo korzystne ceny, które zostały zawarte w cenniku stworzonym specjalnie dla miasta Oborniki Śląskie.

Układ turbodoładowania po naprawie w autoryzowanej pracowni z Obornik Śląskich Zregenerowane w profesjonalny sposób turbo z Obornik Śląskich

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Obornikach Śląskich

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Obornikach Śląskich 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Obornikami Śląskimi 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Obornik Śląskich 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Oborniki Śląskie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Obornikach Śląskich 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Oborniki Śląskie)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.