Localizations image

Gdzie w (44-321) Marklowicach zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Czy na terenie Marklowic dacie radę naprawić zepsutą turbinę? Oczywiście, ponieważ w Marklowicach sytuuje się warsztat mechaniki samochodowej, w którym regeneruje się turbosprężarki do wszystkich marek samochodów. Marklowice to wioska w Polsce usytuowana na terenie województwa śląskiego, w powiecie wodzisławskim. Siedzibą gminy Marklowice jest wieś o tej samej wsi. Marklowice historycznie leżą na Górnym Śląsku. W latach od 1995 do 1998 Marklowice leżały administracyjnie na terytorium województwa katowickiego.


Czy w Marklowicach zregenerujecie turbosprężarkę samochodową?

Przez Marklowice przebiega ciąg ważnej drogi wojewódzkiej o numerze 932 (Wodzisław Śląski → Marklowice → ŚwierklanyŻory). W Marklowicach znajduje się bardzo dużo samochodów osobowych, w których mieszczą się turbosprężarki. A skoro turbosprężarka to i wyższe osiągi oraz mniejsze spalanie. Kiedy niestety z czasem dojdzie do uszkodzenia turbosprężarki, to możemy liczyć na szybką pomoc od strony fachowców od turbo w Marklowicach. Z każdą usterką turbiny świetnie poradzić sobie umieją dzięki najlepszym maszynom i sprzętom niemieckiej firmy Schenck. Na każde naprawione turbo w Marklowicach przysługę nam dwunastomiesięczna gwarancja bez limitu przejechanych kilometrów. Oprócz gwarancji klient otrzymuje protokół wyważania z wyważarki wysokoobrotowej.

Cennik za usługi takie jak: regeneracja turbin, wyważanie turbosprężarek, wymiana zmiennej geometrii, montaż, a także demontaż turbosprężarek samochodowych widnieje w poniżej zamieszczonej przez nas tabeli. W razie jakiejkolwiek usterki turbo, na przykład połamania łopatek, wytarcia koła kompresji, nagromadzenia nagaru na talerzyku i wielu innych zaleca się jak najszybciej skorzystać z usługi regeneracji turbo wykonywanego przez warsztat z Marklowic, ponieważ bez szybkiej naprawy turbiny, z czasem można doprowadzić do awarii silnika.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Marklowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Marklowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Marklowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Marklowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Marklowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Marklowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Marklowice)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Marklowicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Marklowic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Marklowic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
44-321 Marklowice Wyzwolenia MKL01N 50.018620/18.513880 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.