Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 22-650) Łaszczowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Łaszczów a regeneracja turbosprężarek, istnieje możliwość w tym mieście opcja zregenerowania turbiny? Serwis internetowy Regeneracja Turbosprężarek udostępnia dla wszystkich rejestr mechaników od turbo zlokalizowanych na terenie całej Polski, w tym we wspomnianym Łaszczowie. Miasto Łaszczów jest miastem mieszczącym się na terytorium województwa lubelskiego, w powiecie tomaszowskim, nad Hudczą. Liczba mieszkańców w Łaszczowie to 2171 osób zaś powierzchnia Łaszczowa na mapie Polski wynosi ponad pięć kilometrów kwadratowych. Prawa miejskie dla Łaszczowa przyznano w 2010 roku, a prawdopodobna data założenia tegoż miasta to 1549 rok.


Regeneracja turbosprężarek w Łaszczowie - jak i gdzie?

Czterema najważniejszymi atrakcjami turystycznymi na terenie Łaszczowa są: Cmentarz żydowski w Łaszczowie, ruiny pałacu, mogiły poległych w czasie pierwszej wojny światowej, synagoga oraz park. Przez to miasteczko przebiega ciąg drogi wojewódzkiej o numerze 852 (Józefówka → Nowosiółki → Witków). Na drogach sytuujących się na w Łaszczowie każdego dnia znajduje się ogromna liczba samochodów osobowych, najwięcej tych z silnikami wysokoprężnymi oraz z turbosprężarkami. A turbo to jak wiadomo bardzo ważny element doładowujący silnik i usprawniający jego działanie. Ponadto dzięki turbinie nasze pojazdy posiadają zdecydowanie więcej mocy i nie wypuszczają z rur wydechowych tak dużej ilości szkodliwych substancji, jak w przypadku aut pozbawionych turbosprężarki. Kierowcy często muszą walczyć z niepoprawnością działania swoich turbin, wówczas mogą liczyć na fachową poradę i pomoc warsztatu znajdującego się w Łaszczowie, który dokonuje napraw oraz regeneracji turbo.

Cennik za usługi wspomnianego warsztatu to jest: remont, wyważanie turbo, wymiana zmiennej geometrii oraz montaż I demontaż turbosprężarek wszystkich marek znajdą Państwo dzięki poniżej umieszczonej tabeli. Pamiętajmy, że w przypadku awarii turbo jest ważne jak najszybsze jego zregenerowanie, aby z czasem nie doszło do poważnego uszkodzenia silnika.

Układ turbodoładowania przed oddaniem do klienta w autoryzowanej pracowni z Łaszczowa Turbosprężarka po remoncie z Łaszczowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Łaszczowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Łaszczowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Łaszczowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Łaszczowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Łaszczów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Łaszczowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Łaszczów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.