Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 11-042) Jonkowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.33

Co w przypadku zepsucia się turbosprężarki na terenie miejscowości Jonkowo? W Jonkowie można oddać turbo do regeneracji w pobliskim warsztacie mechanicznym, który wedle opinii kierowców świadczy usługi na najwyższym poziomie. Dokładne informacje na temat regeneracji turbosprężarek w Jonkowie uzyskasz dzięki naszemu serwisowi zatytułowanemu Regeneracja Turbosprężarek. Jonkowo to duża wieś zlokalizowana na terenie Warmii, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim. Od 1975 roku do 1998 roku miejscowość Jonkowo administracyjnie należała do województwa olsztyńskiego.


Profesjonalna regeneracja turbosprężarek dla Jonkowa

Na terenie Jonkowa wybudowany jest gotycki kościół, który wybudowano w XIV wieku, później był kilkakrotnie przebudowywany. Obecnie jest budowlą z elementami architektonicznymi w stylu renesansowym, barokowym i neogotyckim, projekt ostatniej fazy rozbudowy sporządził Fritz Heitmann. Obok opisywanego kościoła znajduje się klasycystyczna plebania z XIX wieku. Na terenie wsi znajdują się również cztery zabytkowe kapliczki z końca XIX wieku. W rejonie Jonkowa spotykamy bardzo dużą liczbę samochodów osobowych, w których zamontowane są turbosprężarki. W turbosprężarkach niestety dochodzi do różnego rodzaju uszkodzeń, najczęściej awariom ulegają łopatki oraz wałek. Do usterek turbin przyczyniają się w dużej mierze sami kierowcy, ponieważ zapominają o regularnej wymianie oleju oraz wymianie filtra powietrza.

W Jonkowie w sytuacjach dotyczących uszkodzeń turbosprężarek należy w miarę jak najszybciej odwiedzić specjalistę od turbo, aby dokonał naprawy turbiny, ponieważ niezregenerowana turbosprężarka może doprowadzić do usterki filtra DPF oraz wielu innych elementów, w tym może dojść nawet do zatarcia silnika. Cennik za usługi takie jak: remont oraz regeneracja turbo, czyszczenie turbin, montaż i demontaż turbosprężarek w Jonkowie znajdziecie w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbo po serwisie na stole pracowniczym z Jonkowa Turbosprężarka zregenerowana przez fachowców nadesłana z Jonkowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Jonkowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Jonkowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Jonkowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Jonkowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Jonkowo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Jonkowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Jonkowo)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Jonkowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Jonkowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Jonkowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
11-042 Jonkowo Plac 650-lecia Jonkowa JON01A 53.827869/20.310289 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.