Localizations image

Zregeneruj turbo w Jabłonowie Pomorskim • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 87-330 Jabłonowa Pomorskiego

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

Gdzie w mieście Jabłonowo Pomorskie oddać turbinę do regeneracji? Najlepiej zdecydować się na skorzystanie z usług autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek w Jabłonowie Pomorskim. W warsztacie w Jabłonowie Pomorskim klienci coraz częściej decydują się na opcję regeneracji, zamiast zakupu nowej turbiny, co wiąże się z dużymi kosztami. Regenerowane turbiny mają wymieniane wszelkie potrzebne części na nowe, dlatego też nie wiele różnią się od nowych turbin, a jednak regeneracja jest o wiele tańszą opcją, z tego też względu chętniej wybieraną.


Czy regeneracja turbin w Jabłonowie Pomorskim jest możliwa?

Samo miasto Jabłonowo Pomorskie zlokalizowane jest w granicach województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie brodnickim, na Pojezierzu Chełmińskim, nad rzeką Lutryną i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Jabłonowo Pomorskie. Teren miasta Jabłonowo Pomorskie to około 3,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3800 osób. Pierwsze informacje na temat Jabłonowa Pomorskiego pochodzą z roku 1222, kiedy to miasto zostało wymienione w dokumencie „łowickim”, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1962.

Przez Jabłonowo Pomorskie można przejechać, wybierając drogę wojewódzką numer 543 (Paparzyn → Radzyń Chełmiński → Jabłonowo Pomorskie → Grzybno → Szabda).

Najcenniejsze zabytki Jabłonowa Pomorskiego, które warto zobaczyć to: zespół pałacowo-parkowy w stylu neogotyckim Narzymskich, od roku 1933 dom generalny Zgromadzenia Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej, neogotycki kościół świętego Wojciecha z XIX wieku, neogotycki kościół pod wezwaniem Chrystusa Króla wybudowany w latach 1907-1908.

Mówiąc o pięknych zabytkach Jabłonowa Pomorskiego, warto też przypomnieć, że w razie awarii turbiny w aucie, w mieście warto skierować się do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek, gdzie regeneracja turbin przeprowadzana jest po uprzedniej szczegółowej diagnostyce, a następnie przy użyciu tylko i wyłącznie nowych oryginalnych części. Cennik warsztatu w Jabłonowie Pomorskim, który zawiera ceny za usługi regeneracji, został zamieszczony w tabeli poniżej.

Turbo przed pakowaniem na stole w pracowni z Jabłonowa Pomorskiego Naprawiona turbina samochodowa dostarczona z Jabłonowa Pomorskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Jabłonowie Pomorskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Jabłonowie Pomorskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Jabłonowem Pomorskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Jabłonowa Pomorskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Jabłonowo Pomorskie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Jabłonowie Pomorskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Jabłonowo Pomorskie)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Jabłonowie Pomorskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Jabłonowa Pomorskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Jabłonowa Pomorskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
87-330 Jabłonowo Pomorskie Koszary Kolejowa JPM01A 53.391750/19.157160 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.