Localizations image

Kod 66-003 Droszków – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Droszkowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jesteś w Droszkowie i nie wiesz gdzie dokonać regeneracji zużytej lub uszkodzonej turbiny samochodowej, od teraz nie będzie to już stanowić dla Ciebie problemu, ponieważ na terenie Droszkowa funkcjonuje zakład mechaniki samochodowej, dla którego naprawa turbo to czysta przyjemność. A adres warsztatu oraz informacje na temat regeneracji turbo w Droszkowie znajdziesz na stronie internetowej pod tytułem Regeneracja Turbosprężarek. Droszków to wieś widniejąca na mapie Polski w obrębie województwa lubuskiego, w powiecie zielonogórskim, w gminie Zabór. Na przełomie lat 1975/1998 miejscowość Droszków leżała na terytorium województwa zielonogórskiego. Liczba mieszkańców dla Droszkowa wynosi około tysiąc osób.


Cena za regenerację turbiny w Droszkowie

Na terenie wsi Droszków znajduje się ciąg ważnej drogi, jaką jest droga wojewódzka numer 282 (Zielona Góra → Droszków → Zabór → Bojadła). Drogami Droszkowa przejeżdża bardzo duża suma samochodów osobowych, a jak podają statystyki najwięcej przerzedzających tędy aut to pojazdy osobowe z zamontowaną w osprzęcie silnika turbosprężarką. Turbosprężarka jest urządzeniem, które pozwala sprężać powietrze dostarczane do cylindrów w silniku, a im mocniej powietrze zostanie sprężone, tym większą moc potrafi osiągnąć nasz silnik. Co również ważne turbina zdecydowanie obniża spalanie i pozwala na nieprzekraczanie obecnie obowiązującej w naszym kraju oraz w wielu innych państwach normy emisji spalin. Tak więc już wiecie, dlaczego poprawne działanie turbosprężarki jest tak ważne. W razie awarii turbiny w Droszkowie kierowcy powinni prędko oddać turbo do regeneracji, naprawa turbosprężarki to znakomite rozwiązanie, bo pozwala na stuprocentowe przywrócenie sprawności i pierwotnych parametrów mechanizmowi turbo. Koszt regeneracji turbosprężarki zwykle nie przekracza jednego tysiąca złotych.

Funkcjonujący specjalnie dla mieszkańców Droszkowa warsztat mechaniczny, specjalizujący się w remontowaniu i regenerowaniu turbo oraz turbin umożliwia przesyłanie turbin za pomocą kuriera, gdyż współpracuje on z firmą kurierską DPD. Cennik za usługi w Droszkowie, dotyczące regeneracji, naprawy oraz remontu turbosprężarek samochodowych marek takich jak na przykład: KKK, IHI, Garrett, Holset, Toyota, Mitsubishi oraz wiele innych widnieje w tabeli zamieszczonej poniżej, pod artykułem.

Turbo po demontażu na stole w pracowni w Droszkowie Naprawiona przez profesjonalistów turbina samochodowa z Droszkowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Droszkowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Droszkowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Droszkowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Droszkowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Droszków 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Droszkowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Droszków)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Droszkowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Droszkowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Droszkowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
66-003 Droszków Dębowa DRO01G 51.930489/15.661120 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.