Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Bukowskiem (kod pocztowy 38-505) i w Bukowsku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Wieś Bukowsko a regeneracja turbosprężarek samochodowych? Można od teraz w mig zregenerować turbinę na ternie Bukowska dzięki stronie internetowej pod tytułem Regeneracja Turbosprężarek. Na wspomnianej stronie widnieje spis fachowców od turbo umieszczonych na terytorium nie tylko Bukowska, ale całej Polski. Bukowsko to miejscowość położona w Polsce na terenie powiatu sanockiego, w województwie podkarpackim. Bukowsko leży nad potokiem Bukowiec oraz Sanoczek w dorzeczu Sanu. Liczba mieszkańców dla Bukowska to ponad 1800 osób.


Usługa regeneracji turbo dla mieszkańców Bukowska

Na obszarze Bukowska spotkać można kilka ciekawych obiektów, nalezą do nich między innymi: Farma Wiatrowa Bukowsko-Nowotaniecoraz dwa pomniki: Pomnik Józef Piłsudskiego, odsłonięty 3 maja 1936 roku oraz Pomnik Walczącym o Niepodległość Polski, a także cmentarz żydowski. Przez centrum miejscowości Bukowsko przebiega ciąg bardzo ważnej drogi wojewódzkiej o numerze 889 (Sieniawa → Bukowsko → Szczawne). W Bukowsku nie brakuje nigdy przejeżdżających tutejszymi drogami samochodów osobowych ani ciężarowych. W samochodach przejeżdżających przez Bukowsko znajduje się zazwyczaj urządzenie turbosprężarki. A turbosprężarka to wspaniałe urządzenie składające się z dwóch podstawowych elementów, takich jak: turbina oraz sprężarka. W przypadku uszkodzenia któregoś z elementów turbo kierowcy znajdujący się na terenie Bukowska mogą liczyć na pomoc znajdującego się tam warsztatu mechanicznego, w którym mechanicy dzięki najnowszej generacji maszynom i sprzętom dokonują stuprocentowej regeneracji oraz naprawy turbin.

Usługami świadczonymi na terenie Bukowska są: dokładna analiza uszkodzeń turbo, regeneracja, remont turbo, czyszczenie łopatek, wymiana zmiennej geometrii, wyważanie i wymiana turbin oraz montaż i demontaż turbo. Cennik za wymienione usługi znajdziecie w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbo po czyszczeniu w warsztacie w Bukowsku Naprawiona w specjalistycznej pracowni turbina z Bukowska

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Bukowsku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Bukowsku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Bukowskiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Bukowska 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Bukowsko 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Bukowsku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Bukowsko)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Bukowsku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Bukowska do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Bukowska turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
38-505 Bukowsko Bukowsko 284 BKS01D 49.473099/22.054211 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.