Localizations image

Zregeneruj turbo w Borzęcinie Dużym • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 05-083 Borzęcina Dużego

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Borzęcinie Dużym na terytorium województwa mazowieckiego w ostatnim czasie powstał warsztat regenerujący turbosprężarki samochodowe, jego dokładny adres znajdą Państwo dzięki stronie Regeneracja Turbosprężarek. Ten serwis udostępnia wszystkim listę mechaników specjalizujących się w naprawie oraz regenerowaniu uszkodzonych turbosprężarek. Borzęcin Duży to miejscowość zlokalizowana w obrębie województwa mazowieckiego, dokładnie w powiecie warszawskim-zachodnim, w gminie Stare Babice. Wieś Borzęcin Duży leży przy starym Trakcie Królewskim z Warszawy do Sochaczewa, przy drodze wojewódzkiej numer 580. Pierwsze wzmianki na temat wsi Borzęcin Duży pochodzą prawdopodobnie z 1254 roku. Liczba mieszkańców dla Bożęcina Dużego to około 1377 osób.


Warsztat regenerujący turbiny w Borzęcinie Dużym

W Borzęcinie Dużym znajduje się godny uwagi Kościół, który był erygowany przez Konrada Mazowieckiego, a w 1429 roku przekazany został kanonikom laterańskim. Na terytorium Borzęcina Dużego jest też kościół pod wezwaniem świętego Wincentego Ferreriusza, wybudowany w roku 1855, a niedaleko kościoła znajduje się cmentarz z klasycystyczną kaplicą grobową Róży Zakrzewskiej-Rykowskiej. Na terytorium Borzęcina Dużego biegnie droga wojewódzka o numerze 718 (Pruszków → Ołtarzew → Borzęcin Duży). W rejonie dróg Borzęcina Dużego jest dużo samochodów osobowych, w których jest zamontowana turbosprężarka, a turbo choć ma wiele zalet, posiada również wady, takie jak duża na przykład podatność na wszelakiego rodzaju awarie. Najczęstszymi usterkami turbo są: urwany wałek, pogięte lub połamane łopatki czy też skorodowany korpus. Mechanicy z Borowej potrafią sobie poradzić z każdą usterką turbin. Dzięki specjalistycznemu wyposażeniu w odpowiednie maszyny i przyrządy regenerują, czyszczą i wyważają turbosprężarki samochodowe.

Na każdą usługę odnoszącą się do regeneracji turbiny klienci otrzymują dwunastowieczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. Cennik za usługi mające na celu stuprocentowe zregenerowanie turbo widnieje w tabeli poniżej.

Turbo po demontażu w profesjonalnym serwisie w Borzęcinie Dużym Zregenerowana turbosprężarka w warsztacie regeneracji turbin otrzymana od klienta z Borzęcina Dużego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Borzęcinie Dużym

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Borzęcinie Dużym 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Borzęcinem Dużym 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Borzęcina Dużego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Borzęcin Duży 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Borzęcinie Dużym 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Borzęcin Duży)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Borzęcinie Dużym nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Borzęcina Dużego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Borzęcina Dużego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-083 Borzęcin Duży Warszawska BDZ168 52.252701/20.733810 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.