Localizations image

66-542 Zwierzyn • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Zwierzyna

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

Regeneracja i naprawa turbin w Zwierzynie dostępna w autoryzowanym serwisie regeneracji turbosprężarek. Każda turbina w serwisie w Zwierzynie przed regeneracją przechodzi złożony proces diagnostyki. Serwis w Zwierzynie dzięki specjalistycznym maszynom oraz oryginalnym częściom najlepszym jakościowo przywraca turbinom fabryczne osiągi. Ze względu fakt że turbina to jedna z bardziej awaryjnych części w dieslu, to dla mieszkańców Zwierzyna, którzy posiadają diesla, takie miejsce jest zbawieniem.


Gdzie w Zwierzynie można zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę?

Sama wieś Zwierzyn położona jest w województwie lubuskim, w powiecie strzelecko-drezdeneckim, w gminie Zwierzyn, której to wieś jest siedzibą. Liczba mieszkańców wsi Zwierzyn to około 1400 osób. Wieś Zwierzyn została założona w roku 1756, a w roku 1766 powstał we wsi młyn wodny. Jednym z zabytków Zwierzyna jest kościół rzymsko-katolicki pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela wybudowany w roku 1767.

Przez wieś Zwierzyn można przejechać, korzystając z jednej z dróg wojewódzkich, takich jak: wojewódzka numer 157 (Zwierzyn → Goszczanowo) oraz wojewódzka numer 156 (LipianyBarlinekStrzelce Krajeńskie → Zwierzyn → Kleśno).

Jako że Zwierzynie posiada dobre połączenia drogowe z innym miastami, to nie brakuje tu aut na drogach, a w tym diesli, często z uszkodzoną turbiną. Ceny nowych turbin mogą zaskoczyć klientów posiadających diesle do ich zakupu, dlatego też wybierają oni o wiele częściej opcję regeneracji turbin. Cennik dla Zwierzyna został zamieszczony poniżej i przedstawia ceny za usługę regeneracji, diagnostyki i czyszczenia turbin, dodatkowo warto pamiętać też o rocznej gwarancji udzielanej na zregenerowaną turbinę.

Układ doładowania po wizycie w ASO w autoryzowanej pracowni w Zwierzynie Turbosprężarka po remoncie ze Zwierzynia

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zwierzynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zwierzynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zwierzynem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zwierzyna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zwierzyn 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zwierzynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zwierzyn)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Zwierzynie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Zwierzyna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Zwierzyna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
66-542 Zwierzyn Wojska Polskiego ZWI01A 52.837120/15.584960 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.