Localizations image

Gdzie w (37-110) Żołyni zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w Żołyni dostępna od ręki i w najlepszej cenie. Wszystko to oferuje w Żołyni specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek. Do pracowni w Żołyni najczęściej trafiają turbiny uszkodzone z powodu: braku oleju, zanieczyszczeń w oleju, nieregularnej wymiany oleju, ale pracownia dzięki specjalistycznym maszynom radzi sobie z każdą z tych usterek i przywraca turbinom fabryczne osiągi.


Gdzie w Żołyni można oddać do regeneracji turbinę po awarii?

Jeśli chodzi o samą wieś Żołynia, to jest ona położona w granicach województwa podkarpackiego, w powiecie łańcuckim, w gminie Żołynia, której wieś jest siedzibą. Liczka mieszkańców wsi Żołynia to około 5200 osób. W okresie lat 1975-1998 wieś Żołynia należała administracyjnie do granic województwa rzeszowskiego. Wieś Żołynia znana jest z największej akcji bojowej Armii Krajowej z roku 1943, kiedy to odbito więźniów z aresztu we wsi.

Przez wieś Żołynia biegnie droga wojewódzka numer 877 (Naklik → LeżajskŁańcut → Dylągówka → Szklary), która łączy się z autostradą A4 (Jędrzychowice → ZgorzelecBolesławiec → Legnica → Wrocław → Prądy → Krapkowice → Gliwice → Ruda Śląska → Chorzów → Katowice → Mysłowice → Jaworzno → ChrzanówTrzebinia → Kraków → Wieliczka → Szarów → BochniaBrzesko → Tarnów → Dębica → Rzeszów → ŁańcutJarosław → Korczowa).

Wieś Żołyni oczywiście słynie ze specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie każda turbina przed regeneracją przechodzi złożony proces diagnostyki i czyszczenia. Inne usługi pracowni w Żołyni to: demontaż i montaż turbo, regeneracja, a także wyważanie zmiennej geometrii. Dodatkowo pracownia w Żołyni oferuje roczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów na zregenerowaną turbinę. Cennik dla miasta Żołyni wraz z cenami za usługę regeneracji turbiny znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po przygotowaniu na stole pracowniczym w Żołyni Naprawiony układ turbo przywieziony z Żołyni

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Żołyni

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Żołyni 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Żołynią 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Żołyni 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Żołynia 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Żołyni 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Żołynia)

Opis

Loader

W Żołyni nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Żołyni do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Żołyni turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
37-110 Żołynia Rynek ZLN01C 50.159950/22.307430 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.