Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 55-140 Żmigrodzie • Wyszukaj najlepszy warsztat z Żmigrodu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W mieście Żmigród zregenerujesz turbinę w najlepszym zakładzie regeneracji turbosprężarek. Coraz częściej trafiają tu turbiny uszkodzone z powodu niewłaściwego użytkowania auta. Dlatego też warto zadbać o ten aspekt, posiadając auto z silnikiem diesla, aby ustrzec swoje turbo przed awarią i wizytą u mechanika.


Najlepsze ceny za usługę regeneracji turbiny

Samo miasto Żmigród położone jest w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim, nad rzekami Baryczą i Sąsiecznicą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Żmigród. Nazwa miasta pochodzi od słów żmija i gród i ma oznaczać „gród żmij”, a pierwsze informacje o nazwie Żmigrodu pochodzą z roku 1155. Najstarsze informacje o mieście Żmigród to wiek XII i znajdują się w bulli papieża Hadriana IV, miasto ulokowane zostało w 1253 roku przez Henryka III Brodatego. Powierzchnia miasta Żmigród to około 9,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6400 osób.

Przez miasto Żmigród przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 339 (Żmigród → Strupina → Wołów), wojewódzka numer 439 (Żmigród → Milicz), krajowa numer 5 (Nowe Marzy → Bydgoszcz → Gniezno → Poznań → Leszno → Wrocław → StrzegomBolkówKamienna GóraLubawka) oraz ekspresowa S5 (Nowe Marzy → Świecie → Bydgoszcz → Białe BłotaSzubinŻninGniezno → Poznań → StęszewKościanŚmigiel → Leszno → Rawicz → Żmigród → Prusice → Trzebnica → Wrocław).

Do najcenniejszych zabytków miasta Żmigród zalicza się: kościół parafialny pod wezwaniem Świętej Trójcy z 1599 roku, kościół ewangelicki pod wezwaniem świętego Stanisława Kostki z XIX wieku, wieża mieszkalna z 1560 roku, pałac Hatzfeldów z XVII wieku, figura świętego Jane Nepomucena. Gospodarka Żmigrodu opiera się głównie na przemyśle spożywczym i metalowym, ale na wyróżnienie zasługuje również gałąź usług. Tu w Żmigrodzie bardzo dobrze funkcjonuje wyżej wymieniany zakład regeneracji turbosprężarek. Każdy posiadacz diesla wie, jak bardzo ważnym elementem w silniku jest turbo, to ono daje mu moc, dlatego też w przypadku uszkodzenia turbiny trzeba działać od razu. Jeśli słyszysz gwizd, świst lub stukanie spod maski swojego auta, nie czekaj, tylko od razu kieruj się do zakładu regeneracji turbosprężarek w Żmigrodzie. Cennik dla miasta Żmigród znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka przed oddaniem do klienta na stole w laboratorium w Żmigrodzie Naprawiona turbina z Żmigrodu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Żmigrodzie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Żmigrodzie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Żmigrodem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Żmigrodu 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Żmigród 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Żmigrodzie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Żmigród)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Żmigrodzie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Żmigrodu do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Żmigrodu turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
55-140 Żmigród Świętego Jana Pawła II POP-ZMI4 51.473351/16.908649 Wyszukaj
55-140 Żmigród Wrocławska ZMG460 51.469879/16.907141 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.