Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Złotnikami Kujawskimi (kod pocztowy 88-180) i w Złotnikach Kujawskich

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mieszkasz w Złotnikach Kujawskich i chcesz w dobrej cenie zregenerować turbosprężarkę? Bardzo atrakcyjną ofertę regeneracji posiada w Złotnikach Kujawskich autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek. Oferta serwisu w Złotnikach Kujawskich obejmuje: demontaż, diagnostykę, czyszczenie, regenerację i montaż turbosprężarki. Kolejne plusy serwisu w Złotnikach Kujawskich to praca na nowych oryginalnych częściach i przywracanie turbinom po regeneracji fabrycznych osiągów.


Koszty regeneracji turbin w serwisie w Złotnikach Kujawskich

Jeśli chodzi o samą wieś Złotniki Kujawskie, to jest ona położona w granicach województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie inowrocławskim, w gminie Złotniki Kujawskie, której wieś jest siedzibą. Aktualna liczba mieszkańców wsi Złotniki Kujawskie to około 2650 osób. Pierwsze wzmianki na temat wsi Złotniki Kujawskie pochodzą z roku 1362.

Przez wieś Złotniki Kujawskie przebiega droga krajowa numer 25 (BoboliceBiały BórCzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowo → Bydgoszcz → Inowrocław → StrzelnoŚlesin → Konin → Kalisz → Ostrów Wielkopolski → Antonin → Oleśnica) oraz wojewódzka numer 246 (Paterek → SzubinŁabiszyn → Złotniki Kujawskie → Gniewkowo → Dąbrowa Biskupia).

Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji, aby skorzystać w Złotnikach Kujawskich z usług autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek, to warto też wiedzieć, że firma udziela dwunastomiesięcznej gwarancji na zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów. Cennik dla klientów serwisu w Złotnikach Kujawskich został zamieszczony w tabeli poniżej i zawiera ceny za usługi naprawy i regeneracji turbin. W serwisie w Złotnikach Kujawskich możliwa jest też wysyłka turbin za pomocą kuriera lub paczkomatu.

Układ doładowania po przygotowaniu u fachowców z Złotnik Kujawskich Naprawiona przez profesjonalistów turbina otrzymana od klienta ze Złotnik Kujawskich

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Złotnikach Kujawskich

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Złotnikach Kujawskich 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Złotnikami Kujawskimi 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Złotnik Kujawskich 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Złotniki Kujawskie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Złotnikach Kujawskich 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Złotniki Kujawskie)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Złotnikach Kujawskich nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Złotnik Kujawskich do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Złotnik Kujawskich turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
88-180 Złotniki Kujawskie Szosa Bydgoska ZKU325 52.892509/18.152519 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.