Localizations image

Gdzie w (15-568) Zaściankach zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

W drodze przez Zaścianki doszło do uszkodzenia turbiny w twoim aucie? W takim razie nie czekaj, skieruj się w Zaściankach do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w regeneracji turbin, jak i innych podzespołów do diesli. Jednym z plusów serwisu w Zaściankach, który wyróżnia ją na tle innych tego typu miejsc, jest fakt, że turbina tu regenerowana jest przy użyciu nowych i oryginalnych części oraz przy użyciu odpowiednich maszyn co w efekcie pozwala przywrócić turbinie fabryczne osiągi.


Regeneracja i naprawa turbin w serwisie w Zaściankach

Jeśli chodzi o informacje na temat wsi Zaścianki, to jest ona położona w granicach województwa podlaskiego, w powiecie białostockim, w gminie Supraśl. Wieś Zaścianki administracyjnie należała w latach 1975-1998 do województwa białostockiego, a w okresie lat 1973-1976 wieś była siedzibą gminy Zaścianki. We wsi Zaścianki znajduje się cerkiew pod wezwaniem świętego Męczennika Pantelejmona.

Przez wieś Zaścianki biegnie droga wojewódzka numer 509 (Elbląg → Młynary → Drwęczno), a niedaleko biegnie droga ekspresowa S22 (Grzechotki → Maciejewo → Chruściel → Błudowo → Wilkowo → Elbląg).

Turbinom w Zaściankach pomaga oczywiście autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek, który oferuje roczną gwarancję bez limitu kilometrów na każdą zregenerowaną turbinę. Oferta serwisu w Zaściankach opiera się na: demontażu i montaż turbiny, diagnostyce, czyszczeniu, regeneracji. Cennik dla klientów serwisu w Zaściankach wraz z szacowanymi kosztami za regenerację znajduje się w tabeli poniżej. Dodatkowe udogodnienie dla klientów serwisu w Zaściankach to możliwość wysyłki turbiny za pomocą kuriera.


Regeneracja Turbo - Naprawa Turbosprężarek ZaściankiSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Zaściankach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Sowlańska 33
Kod pocztowy: 15-001 Białystok
Współrzędne GPS:
53°07'04.6"N 23°12'37.4"E

Układ doładowania przed montażem na stole pracowniczym z Zaścianek Naprawiona w pełni turbina z Zaścianek

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zaściankach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zaściankach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zaściankami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zaścianek 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zaścianki 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zaściankach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zaścianki)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Zaściankach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Zaścianek do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Zaścianek turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
15-568 Zaścianki Osiedle Przemysłowa Pozioma BIA04A 53.117599/23.211000 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.