Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (42-436) Zarzeczu • 1 warsztatów z Zarzecza

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Problem z uszkodzoną turbosprężarką w Zarzeczu i potrzeba jej regeneracji? Najlepszą ofertę regeneracji turbiny po awarii posiada w Zarzeczu specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji turbin oraz innych podzespołów do diesli. Pracownia w Zarzeczu oferuje swoim klientom regenerację przy użyciu specjalistycznych maszyn oraz oryginalnych części najlepszych producentów. Problem uszkodzonej turbosprężarki jest ostatnimi czasy bardzo popularny, co poniekąd wynika z niedbałości posiadaczy aut o silnik oraz z nieregularnego serwisowania i wymiany oleju.


Profesjonalna regeneracja i naprawa turbin w pracowni w Zarzeczu

Jeśli chodzi o samą wieś Zarzecze, to jest ona zlokalizowana w granicach województwa śląskiego, w powiecie zawierciańskim, w gminie Pilica. Liczba mieszkańców wsi Zarzecze to około 200 osób. W okresie lat 1975-1998 wieś Zarzecze administracyjnie podlegała do granic województwa katowickiego.

Wokół wsi Zarzecze przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 794 (Koniecpol → Lelów → Pradła → PilicaWolbromSkała → Kraków) oraz wojewódzka numer 790 (Dąbrowa Górnicza → Ogrodzieniec → Pilica).

Mechanicy ze specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Zarzeczu codziennie zmagają się z różnymi uszkodzeniami turbiny. Głównie zniszczeniu lub też uszkodzeniu w turbinie ulegają: zmienna geometrii, koło kompresji, wałek lub też muszla ssąca, a główną przyczyną tych uszkodzeń jest brak oleju silnikowego lub jego zanieczyszczenia, co powoduje brak smarowania podczas pracy turbiny. W ofercie pracowni w Zarzeczu znaleźć można usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie i regeneracja. Cennik dla zainteresowanych klientów usługami pracowni w Zarzeczu wraz z kosztami za regenerację i roczną gwarancję bez limitu kilometrów znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po przygotowaniu w laboratorium z Zarzecza Zregenerowana tak jak należy turbina z Zarzecza

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zarzeczu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zarzeczu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zarzeczem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zarzecza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zarzecze 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zarzeczu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zarzecze)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Zarzeczu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Zarzecza do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Zarzecza turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
42-436 Zarzecze Zarzecze 36 PII01A 50.467930/19.660891 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.