Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 23-213) Zakrzówku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Regeneracja i naprawa turbosprężarek po awarii możliwa w Zakrzówku. Najlepszą ofertę regeneracji turbin w Zakrzówku posiada specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek po awarii. Pracownia w Zakrzówku oferuje swoim klientom pełną regenerację przy użyciu specjalistycznych maszyn oraz oryginalnych części, co w takim połączeniu gwarantuje w efekcie finalnym regeneracji na przywrócenie turbinie fabrycznych osiągów.


Koszty regeneracji turbosprężarki po awarii w pracowni w Zakrzówku

Jeśli chodzi o samą wieś Zakrzówek, to jest ona położona w granicach województwa lubelskiego, w powiecie kraśnickim, w gminie Zakrzówek, której wieś jest siedzibą i nad rzeką Bystrzycą, która jest jednym dopływów Wieprza. Liczba mieszkańców wsi Zakrzówek to około 1400 osób. Wieś Zakrzówek leży blisko miast takich jak: Kraśnik (15 kilometrów), Lublin (40 kilometrów), Janów Lubelski (35 kilometrów), Bychawa (20 kilometrów) oraz Urzędów (15 kilometrów). Do zabytków wsi Zakrzówek można zaliczyć: drewnianą świątynię z XVI wieku pod wezwaniem Świętego Mikołaja, cmentarz z grobami z XVI wieku.

Przez wieś Zakrzówek biegnie droga wojewódzka numer 842 (Rudnik Szlachecki → Wysokie → Krasnystaw), a niedaleko wsi biegnie droga krajowa numer 19 (Kuźnica → Białystok → SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek).

W problemie uszkodzonej turbiny w Zakrzówku pomoże specjalistyczna pracownia regeneracja turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji turbin do aut osobowych oraz ciężarowych. W ofercie pracowni w Zakrzówku znaleźć można usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie i regeneracja. Każda turbina regenerowana w pracowni w Zakrzówku otrzymuje roczną gwarancję bez limitu kilometrów. Cennik dla klientów pracowni w Zakrzówku wraz z szacowanymi kosztami za regenerację znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed montażem w autoryzowanej pracowni w Zakrzówku Naprawione w pełni turbo z Zakrzówka

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zakrzówku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zakrzówku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zakrzówkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zakrzówka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zakrzówek 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zakrzówku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zakrzówek)

Opis

Loader

W Zakrzówku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Zakrzówka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Zakrzówka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
23-213 Zakrzówek Stefana Żeromskiego ZKW01G 50.952148/22.386730 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.