Localizations image

43-516 Zabrzeg • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Zabrzegu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz odpowiedniego miejsca do regeneracji uszkodzonych turbin w Zabrzegu? W takim razie polecamy skierować się w Zabrzegu do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek. Serwis w Zabrzegu swoim klientom oferuje pełną regenerację turbiny z wymianą wszystkich niezbędnych elementów na nowe i oryginalne części najlepszych producentów. Do uszkodzeń turbiny dochodzi każdego dnia, a główne tego przyczyny związane są niekiedy z niewłaściwym użytkowaniem auta przez kierowców oraz nieregularnym serwisowaniem.


Czy w Zabrzegu można zregenerować uszkodzone turbospreżarki?

Jeśli chodzi o samą wieś Zabrzeg, to jest ona położona w granicach województwa śląskiego, w powiecie bielskim, w gminie Czechowice-Dziedzice. Powierzchnia całego sołectwa Zabrzeg to około 1400 hektarów, a liczba mieszkańców wsi to około 3100 osób. Wieś Zabrzego podzielona jest na 6 integralnych części takich jak: Czarnolesie, Kolonia Las, Maciejowice, Mościska, Ochodza, Zapora. Wśród zabytków Zabrzegu znajduje się kościół pod wezwaniem świętego Józefa wybudowany w roku 1782 w stylu barokowo-klasycystycznym.

Obok wsi Zabrzeg biegnie droga krajowa numer 1 (Sosnowiec → Łódź → Tuszyn → Piotrków Trybunalski → Częstochowa → Dąbrowa Górnicza → Tychy → Pszczyna → Bielsko-Biała → Przybędza → Milówka), która łączy się z drogą ekspresową S1 (Pyrzowice → Dąbrowa Górnicza → Sosnowiec → Mysłowice → Bielsko-Biała → Żywiec → Zwardoń).

Problem uszkodzonej turbiny dotyka również mieszkańców wsi Zabrzeg, dlatego też zlokalizowany jest tu autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek, który do procesu regeneracji używa nowoczesnych technologi oraz udziela na każdą turbinę rocznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Od pewnego czasu do serwisu w Zabrzegu można także wysłać turbinę za pomocą kuriera, co zdecydowanie ułatwia komunikację z klientami mieszkającymi daleko od Zabrzegu. Cennik dla zainteresowanych klientów serwisu w Zabrzegu znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka przed wymianą w nowoczesnej pracowni z Zabrzegu Zdiagnozowana i wyregulowana turbina z Zabrzegu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zabrzegu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zabrzegu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zabrzegiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zabrzegu 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zabrzeg 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zabrzegu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zabrzeg)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Zabrzegu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Zabrzegu do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Zabrzegu turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
43-516 Zabrzeg Generała Władysława Sikorskiego ZAZ01N 49.914059/18.942619 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.