Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 16-060) Zabłudowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Regeneracja turbiny potrzebna od ręki w Zabłudowie? W takim razie polecamy wybrać się w Zabłudowie do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek z najlepszymi maszynami do regeneracji turbo. Turbiny trafiające do zabłudowskiej pracowni najczęściej uległy awarii w wyniku niewłaściwego użytkowania i eksploatacji, ale fachowcy w pracowni radzą sobie z każdą z nich.


W Zabłudowie można oddać do regeneracji uszkodzoną turbinę

Samo miasto Zabłudów położone jest w granicach województwa podlaskiego, w powiecie białostockim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Zabłudów, a dodatkowo należy do aglomeracji białostockiej. Powierzchnia, jaką zajmuje Zabłudów to około 14,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2470 osób. Miasto Zabłudów zostało założone w roku 1553, wtedy też otrzymało swoje prawa miejskie z rąk króla Zygmunta Starego. Najcenniejsze zabytki Zabłudowa, które warto zobaczyć, będąc w mieście to: kościół parafialny pod wezwaniem świętych Piotra i Pawła w stylu klasycystycznym wybudowany w XIX wieku, cerkiew parafialna pod wezwaniem Zaśnięcia Przenajświętszej Bogurodzicy z XIX wieku, kaplica pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny z drugiej połowy XVIII wieku, cmentarz i kaplica pod wezwaniem świętego Rocha w stylu klasycystycznym.

Przez miasto Zabłudów przebiega droga wojewódzka numer 685 (Zabłudów → Narew → Nowosady → HajnówkaKleszczele) oraz droga krajowa numer 19 (Kuźnica → Białystok → SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → KraśnikJanów Lubelski → Nisko → Sokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek).

Mieszkańcy Zabłudowa, którzy posiadają diesle, w razie awarii o nic nie muszą się martwić. Specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek zajmie się wszystkim, zregeneruje turbinę na nowych oryginalnych częściach prosto od producenta, przywróci jej fabryczne osiągi, udzieli rocznej gwarancji bez limitu kilometrów, a to wszystko za bardzo atrakcyjną cenę. Oferta pracowni w Zabłudowie opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu i regeneracji turbin. Cennik stworzony dla miasta Zabłudów wraz z kosztami za naprawy znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania po przywróceniu sprawności na stole w laboratorium z Zabłudowa Naprawiona w pełni turbina samochodowa z Zabłudowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zabłudowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zabłudowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zabłudowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zabłudowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zabłudów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zabłudowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zabłudów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.