Localizations image

Gdzie w (26-811) Wyśmierzycach zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Warsztat naprawiający turbosprężarki samochodowe w Wyśmierzycach? Jasne, od dziś znajdziesz szybko i łatwo na stronie Regeneracja Turbosprężarek firmę, która w mig naprawi Twoje zużyte turbo w Wyśmierzycach. Wyśmierzyce są miastem zlokalizowanym w obrębie województwa mazowieckiego, na terenie powiatu białobrzeskiego, w Dolinie Białobrzeskiej, na brzegu rzeki Pilica. Wyśmierzyce zostały założone w 1338 roku, a w latach 1973-2017 miasto Wyśmierzyce było najmniejszym pod względem liczby ludności miastem na terenie całego kraju. Miano najmniejszego w Polsce miasta Wyśmierzyce utraciły w 2018 roku, kiedy to status miasta odzyskała Wiślica z zaledwie 503 mieszkańcami, tak więc wyparła Wyśmierzyce o 45%. Według danych statystycznych powierzchnia Wyśmierzyc wynosi 16,84 kilometrów kwadratowych, a gęstość zaludnienia dla miasta to 920 osób.


Warsztat w Wyśmierzycach a regeneracja uszkodzonych turbin

W miasteczku Wyśmierzyce nie mamy do dyspozycji zbyt wielu atrakcji turystycznych, jednak gdy znajdziemy się na terenie tego miasta, to nie sposób nie zobaczyć zabytków takich jak: cudowny Kościół św. Teresy z Ávili z drugiej połowy XIX wieku, organistówka z XIX wieku oraz dzwonnica z XIX wieku. Dojazd do Wyśmierzyc zapewnia nam droga krajowa numer 48 (Tomaszów Mazowiecki → Inowłódz – Klwów – Potworów → Białobrzegi → Głowaczów → Kozienice → Nowe Słowiki – Sieciechów – Opactwo → Dęblin → Moszczanka → Kock). W pobliżu miasta Wyśmierzyce, przy owej drodze specjalnie dostosowany do potrzeb ówczesnych korowców powstał tu wyspecjalizowany w naprawach turbo zakład mechaniczny, który służy pomocą w godzinach od 8 do 16. W przypadku awarii turbo warto skorzystać z jego usług, które według osób z niego korzystających świadczy usługi na najwyższym poziomie. Do zadań tutejszych mechaników należą: rozbiórka turbosprężarek oraz dokładna analiza uszkodzonych części turbo, czyszczenie turbiny, wymiana zmiennej geometrii oraz innych zepsutych elementów, wyważanie turbo, naprawa oraz regeneracja turbosprężarek samochodowych.

Ciekawostką jest, że w warsztacie mechanicznym mieszczącym się w Wyśmierzycach regenerują swoje turbiny mieszkańcy całej Polski, gdyż mechanicy współpracują z firmą kurierską DPD, co umożliwia załatwianie Polakom naprawy turbo bez wychodzenia z domu. Na każdą naprawioną turbinę klienci otrzymują dwunastomiesięczną gwarancję. Cennik usług związanych z regeneracją turbo/turbin w Wyśmierzycach widnieje w poniżej zamieszczonej tabeli.

Układ doładowania po regeneracji na stole w pracowni z Wyśmierzyc

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wyśmierzycach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wyśmierzycach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wyśmierzycami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wyśmierzyc 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wyśmierzyce 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wyśmierzycach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wyśmierzyce)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.