Localizations image

Gdzie w (43-225) Woli zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Poszukujesz miejsca do regeneracji turbosprężarki we wsi Wola? W takim razie polecamy wybrać się w Woli do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie każda turbina przed regeneracją przechodzi proces szczegółowej diagnostyki w celu zdiagnozowania zakresu uszkodzeń turbiny. Do głównych przyczyn uszkodzeń turbosprężarki, z jakimi borykają się mechanicy z pracowni w Woli, zalicza się: brak oleju, zanieczyszczenia w układzie olejowym, zbyt niski poziom oleju. Na szczęście dzięki nowoczesnym technologią uszkodzenia takiej jak: wytarty wałek, uszkodzona muszla lub koło kompresji to żaden problem dla mechaników z pracowni w Woli.


Czy w Woli możliwa jest regeneracja uszkodzonych turbosprężarek?

Jeśli chodzi o samą wieś Wola, to jest ona położona w granicach województwa śląskiego, w powiecie pszczyńskim, w gminie Miedźna. Całe sołectwo Wola zajmuje około 16,5 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców wsi to około 7800 osób. Sołectwo Wola podzielone jest na 3 dodatkowe jednostki pomocnicze, czyli: sołectwo Wola, sołectwo Wola I i sołectwo Wola II. Początki wsi Wola pochodzą z połowy wieku XV, a nazwa wsi pochodzi od słowa wolność. Jednym z zabytków wsi Wola jest kościół wybudowany w połowie wieku XIX.

Niedaleko wsi Wola biegnie droga krajowa numer 44 (Gliwice → Przyszowice → Paniówki → Mikołów → Tychy → Bieruń Stary → BieruńOświęcim → Włosienica → Przeciszów → Zator → Palczowice → Spytkowice → Ryczów → Półwieś → Kossowa → Brzeźnica → Brzezinka → Jaśkowice → Wielkie Drogi → Zelczyna → Borek Szlachecki → Skawina → Kraków), droga wojewódzka numer 780 (Kraków → Kryspinów → Liszki → Kaszów → Czułówek → Zagórze → Brodła → Poręba Żegoty → Alwernia → Kwaczała → Babice → Wygiełzów → ŻarkiLibiążChełmekChełm Śląski) oraz droga wojewódzka numer 933 (Rzuchów → PszówWodzisław Śląski → Mszana → Jastrzębie-ZdrójPawłowice → Studzionka → Brzeźce → PorębaPszczyna → Ćwiklice → Miedźna → Matuszowiec → Brzeszcze → Rajsko → Oświęcim → Broszkowice → Gorzów → Bobrek → Budzowy → Libiąż → Chrzanów).

Jeśli w drodze przez wieś Wola twoja turbina uległa awarii, to w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek zostanie ona zregenerowana w przeciągu jednego lub dwóch dni w zależności od uszkodzeń. Oferta pracowni w Woli opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu i regeneracji turbiny. Cennik dla zainteresowanych klientów ofertą pracowni w Woli znajduje się w tabeli poniżej i zawiera ceny za usługę regeneracji turbo.


Układ doładowania po czyszczeniu u fachowców w Woli

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Woli

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Woli 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wolą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Woli 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wola 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Woli 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wola)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Woli nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Woli do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Woli turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
43-225 Wola Pszczyńska POP-WLB1 50.015579/19.112320 Wyszukaj
43-225 Wola Pszczyńska WPL01G 50.013771/19.100840 Wyszukaj
43-225 Wola Pszczyńska WOA01N 50.032700/21.053539 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.