Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 96-515) Wójtówce

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W drodze przez Wójtówkę poszukujesz miejsca do regeneracji uszkodzonej turbosprężarki? W takim razie skieruj się w Wójtówce do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, która posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie regeneracji turbin i innych podzespołów do diesli. Ze względu na to, że na drogach Wójtówki pojawia się coraz więcej diesli, powstała pracownia zajmująca się regeneracją turbin z tychże aut, ze względu na fakt, że turbiny te niestety bardzo często ulegają awarii, co niekiedy wynika z niewłaściwego użytkowania auta przez kierowców.


Jak przebiega proces regeneracji turbosprężarki w pracowni w Wójtówce?

Jeśli chodzi o samą wieś Wójtówka, to jest ona położona w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie sochaczewskim, w gminie Sochaczew. Liczba mieszkańców wsi Wójtówka to około 130 osób. W okresie lat 1975-1998 wieś Wójtówka należała administracyjnie do województwa skierniewickiego.

Przez wieś Wójtówka przebiega droga krajowa numer 92 (RzepinŚwiebodzinPniewy → Poznań → WrześniaSłupca → Konin → KołoKutnoŁowiczSochaczewOżarów Mazowiecki → Warszawa → Mińsk MazowieckiKałuszyn).

Problem uszkodzenia turbiny dotyka również mieszkańców wsi Wójtówka posiadających turbiny w swoich dieslach, dlatego też specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek w Wójtówce nie narzeka na brak zainteresowania ze strony klientów, co poniekąd też wynika z możliwości wysyłki turbosprężarki za pomocą kuriera lub też paczkomatu, dzięki czemu ułatwia to komunikację również z klientami z innych miejscowości. Ceny, jakie oferuje specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek w Wójtówce za regenerację i naprawę turbin, znajdują się w cenniku poniżej.

Układ turbodoładowania przed montażem u specjalistów w Wójtówce

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wójtówce

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wójtówce 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wójtówką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wójtówki 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wojtówka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wójtówce 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wojtówka)

Opis

Loader

W Wójtówce nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wójtówki do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wójtówki turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
96-515 Wojtówka Warszawska SCH02A 52.227119/20.268370 Wyszukaj
96-515 Wojtówka Wojtówka 2D SCH01N 52.225712/20.267740 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.