Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (62-550) Wilczogórze • 2 warsztatów z Wilczogóry

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Potrzebujesz zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę w Wilczogórze? W takim razie warto udać się w Wilczogórze do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji i naprawy turbiny oraz innych podzespołów do diesli. Do serwisu w Wilczgórze najczęściej trafiają turbiny uszkodzone w wyniki zaniedbania i niewłaściwego użytkowania, które łączy się z brakiem oleju silnikowego, zanieczyszczeniami w układzie olejowym.


W Wilczogórze można skorzystać z usługi regeneraci turbosprężarki

Jeśli chodzi o samą wieś Wilczogóra, to jest ona położona w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie konińskim, w gminie Wilczyn. Do roku 1954 wieś Wilczogóra była siedzibą gminy Wilczogóra, a w latach 1975-1998 należała administracyjnie do województwa konińskiego.

W odległości 10 kilometrów od Wilczogóry biegnie droga krajowa numer 25 (BoboliceBiały BórCzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowo → Bydgoszcz → Inowrocław → StrzelnoŚlesin → Konin → Kalisz → Ostrów Wielkopolski → Antonin → Oleśnica).

Zbyt niski poziom oleju lub źle dobrany olej w układzie olejowym może spowodować uszkodzenie turbiny, dlatego też warto zadbać o ten aspekt w codziennym użytkowaniu auta. W przypadku awarii turbiny w Wilczgórze warto skierować się do autoryzowanego serwis regeneracji turbosprężarek. W ofercie serwisu w Wilczogórze znaleźć można usługi takie jak: szczegółowa diagnostyka, czyszczenie, regeneracja oraz demontaż i montaż turbo. Ceny, jakie oferuje serwis w Wilczogórze za usługę regeneracji i naprawy turbo zostały zebrane w cenniku poniżej. Do serwisu w Wilczogórze można również wysłać turbinę za pomocą kuriera lub paczkomatu i odesłać ją do klienta w ten sam sposób, co jest dużym udogodnieniem dla osób mieszkających w dużej odległości od Wilczogóry.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wilczogórze

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wilczogórze 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wilczogórą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wilczogóry 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wilczogóra 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wilczogórze 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wilczogóra)

Opis

Loader

W Wilczogórze nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wilczogóry do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wilczogóry turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-550 Wilczogóra Wilczogóra 155B WIC01A 52.477821/18.165991 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.